Білоцерківська міська рада судиться з колишнім начальником Тролейбусного управління

  • П'ятниця, трав. 04 2018
  • Автор 

До Білоцерківського міськрайонного суду Київської області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Руслана Степанського, колишнього керівника КП "Тролейбусне управління". Його звинувачують у вчинені злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України. 

Прокурор під час засідання висловив думку, що вважає можливим призначити кримінальне провадження до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.

Заслухавши прокурора, обвинуваченого та його захисника, суд вважав можливим призначити судовий розгляд у закритому судовому засіданні, у який викликати прокурора, обвинуваченого, захисника, представника потерпілого, свідків. Проте згодом змінив думку та вирішив провести судове засідання у відкритому доступі. Перше таке засідання відбулося 12 квітня цього року. 

8 травня о 14:15 відбудеться наступне судове засідання. 

Нагадаємо, саме за керівництва Руслана Степанського було придбано 4 уживаних тролейбуси "Ікарус" з Будапешту за 3 млн. грн. Три з них нетривалий час працювали, четвертий так і не виїхав у рейс. Потім припинили їздити і решта "Ікарусів". Після того, як депутати Білоцерківської міської ради неодноразово запитували мера про те, де ж "Ікаруси", у рейс виїхав лише один автобус після піврічного простою. Решта три не працюють. Можливо, саме з цим пов'язана кримінальна справа?

Довідка: ч. 1 ст. 364 КК України

Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, -

карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прочитано 2068 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео