Акціонери ліквідували ПРАТ "Росава"

  • Четвер, трав. 03 2018
  • Автор 

Акціонери ПрАТ "Росава" на загальних зборах 30 квітня прийняли рішення про добровільну ліквідацію товариства. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на інформацію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

У 2017 році в порівнянні з 2016 роком ПрАТ «Росава» збільшило збиток на 73,8%, або на 304,8 млн гривень до 717,8 млн гривень, скоротивши чистий дохід в 1,7 рази, або на 626,657 млн ​​гривень до 875,272 млн гривень. Основним видом діяльності компанії є виробництво автошин.

Як повідомляють джерела БЦ News, надалі підприємство буде діяти як ТОВ «ПРЕМІОРІ».

З чим пов’язано таке рішення, не повідомляється. Можливо до такого кроку акціонери вдалися після того, як у лютому 2017 року було заарештоване майно підприємства.

Як відомо, у лютому 2017 року Печерський районний суд Києва арештував нерухоме майно чотирьох підприємств, афілійованих з бізнесменом, депутатом Верховної Ради Костянтином Жеваго. Зокрема, арештовано майно виробника великовантажних автомобілів компанії "АвтоКрАЗ" (Кременчук, Полтавська область), виробника шин компанії "Росава" (Біла Церква, Київська область), а також Токмацького ковальсько-штампувального заводу (Запорізька область) і Стаханівського вагонобудівного заводу (Луганська область).

Відзначено, що арешт було накладено в рамках розслідування Генеральною прокуратурою фінансової угоди посадових осіб банку "Фінанси і Кредит", які за допомогою нерезидентів України, в тому числі офшорної компанії Nasterno Commercial Limited (кінцевим бенефіціарним власником є колишній помічник Жеваго Олександр Демченко), незаконно вивели активи банку на суму понад 1 млрд гривень.

Також слідство встановило факт попередньої змови з іншими особами й укладення договору поручительства з банком Meinl Bank AG (Австрія).

Також у лютому минулого року правоохоронці провели обшук на території ПАТ "Білоцерківська ТЕЦ", що належить Жеваго.

Довідка: ПрАТ «Росава», яке раніше називалося Білоцерківський шинний завод та працює з 1972 року, є найбільшим виробником шин в Україні. Основним видом діяльності компанії є виробництво автошин. Асортимент включає більше 200 типорозмірів шин для легкових автомобілів, комерційного транспорту, сільськогосподарської техніки. «Росава» реалізує на українському ринку близько 50% своєї продукції, решта 50% експортує в країни СНД, Європи, далекого і ближнього зарубіжжя.

Прочитано 3498 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи піддаєтеся ви паніці у зв'язку з коронавірусом?

так, біжу купувати продукти, сірники, сіль, туалетний папір - 3.7%
ні, нічого не скуповую - 59.3%
купую лише засоби індивідуального захисту - 25.9%
а що це таке коронавірус? - 3.7%
не міняю спосіб життя та свої плани - 7.4%

Всього голосів: 27
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео