Білоцерківська міліція взялася за гральний бізнес

  • Неділя, трав. 18 2014
  • Автор 

По виявленим фактам, слідчим відділом Білоцерківського МВ відкрито кримінальні провадження за ст. 203 ч. 2 Кримінального кодексу України. Під час проведення огляду місця події по вищезазначеним кримінальним провадженням було вилучено близько 60 гральних пристроїв, грошові кошти в сумі близько 400 гривень.

Також, в рамках розслідування кримінальних проваджень за ст. 203 2Кримінального кодексу України за ініціативними рапортами працівників сектору ДСБЕЗ Білоцерківського міського відділу на підставі ухвал про проведення обшуку було проведено дев’ятнадцять обшуків в приміщеннях, де ймовірно можуть надаватись послуги грального бізнесу.

«На оперативних нарадах звертається увага на найбільш актуальні питання протидії злочинності у сфері грального бізнесу, здійснення заходів щодо активізації і вдосконалення оперативно-розшукової діяльності в даному напрямку, належне супроводження досудових розслідувань, розпочатих за виявленими співробітниками сектору ДСБЕЗ Білоцерківського фактами кримінальних правопорушень у сфері грального бізнесу. Крім того, постійно проводяться спільні заходи з іншими правоохоронними та контролюючими органами, спрямовані на виявлення та документування фактів правопорушень у сфері грального бізнесу, до участі у спільних заходах активно залучається громадськість та журналісти», - акцентував старший оперуповноважений сектору Державної служби боротьби з економічною злочинністю Білоцерківського міськвідділу Анатолій Штика.

Працівниками сектору ДСБЕЗ Білоцерківського МВ буде здійснюватися активізація роботи по виявленню кримінальних правопорушень у сфері грального бізнесу, направлена на документування незаконних гральних закладів, встановлення осіб-організаторів грального бізнесу, які порушують Закон України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Тетяна Гадомська, 

спеціаліст сектору зв’язків з громадськістю 

Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

Прочитано 3132 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео