Автомийка зливала стоки у річку Рось

  • Понеділок, лип. 17 2017
  • Автор 

На сторінці Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради у соцмережі Facebook з'явилася інформація про те, що під час обстеження зливової каналізації вдалося з'ясувати, як у річку Рось у районі парку "Олександрія" потрапили паливно-мастильні матеріали.

"13 липня 2017 року комісією з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих приєднань та викидів стоків громадянами та організаціями до мережі зливової каналізації та безпосередньо в водні об'єкти у м. Біла Церква було проведена робота по обстеженню колектору зливової каналізації, що має вихід в річку Рось по вул. Семашка в районі бокового входу в парк «Олександрія». Обстежено більше 3 км. довжини колектора, у результаті чого виявили несанкціонований викид в мережу зливової каналізації стоків підприємства ТОВ «Агроремтехніка» (автомийка) за адресою пров. Будівельників,1.

Про цей випадок було повідомлено відповідні органи та поліцію. Комісія продовжить свою роботу з виявлення подібних врізів у зливову каналізації. Нагадаємо, 10 липня біля входу в парк «Олександрія» в річку почали стікати паливно-мастильні матеріали у великій кількості", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше активісти та місцеві депутати зафіксували масову загибель риби у р. Протока після хлорування водопровідної мережі міста. Як з'ясувалося, найбільше забруднення води відбулося з боку Консервного заводу. Після чого рішення виконкому 2 червня була створена відповідна комісія для перевірки всіх зливових колекторів. 

Прочитано 4292 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео