У Білій Церкві демонтували пам'ятний знак червоноармійцям

  • П'ятниця, лип. 07 2017
  • Автор 

7 липня у місті Білій Церкві відбувся демонтаж пам'ятного знаку, встановленого на честь червоноармійців і червонофлотців Київської інтербригади, які загинули в боротьбі за встановлення радянської влади в 1919 році, що встановлений неподалік від ЦДЮТ "Соняшник" поб-р Олександрійському. Рішення про демонтаж було ухвалене у квітні 2016 року на засіданні виконкому. 

Демонтаж пам’ятного знаку сьогодні – це дія на виконання рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12 квітня 2016 року № 143, за яким вже демонтовані чотири меморіальні дошки, а одну закрито від загального огляду. На черзі демонтаж меморіальних дошок Котовському Г.І. (вул. Шолом-Алейхема, 44), підпільному райкому КП(б) (вул. Я.Мудрого, 2), Примакову В.М. (вул. Героїв Небесної Сотні, 68). Однак, з технічних причин неможливо демонтувати дошку Котовському Г.І., яка вмурована в стіну. Проте вже досягнуто домовленостей, що під час ремонтних робіт на фасаді цього будинку, дошка буде замурована.

Щодо дошки Примакову В.М. Експерти радять її закрити від загального огляду, адже кріплення дошки мають глибокі штирі, що проходять через всю стіну пам’ятки архітектури, яку не можна руйнувати.

За матеріалами Білоцерківської міської ради

P.S. 14 червня 2016 року також було прийняте рішення про демонтаж пам'ятника Петру Запорожцю, проте наразі невідомо, коли це станеться. 

Прочитано 5221 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи виїздили ви з Білої Церкви під час війни з 24 лютого?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео