Громадська рада обговорила актуальні проблеми міста

  • П'ятниця, черв. 30 2017
  • Автор 

30 червня відбулося засідання Громадської ради при виконкомі БМР. На засіданні розглянули питання можливого порушення чинного законодавства під час встановлення МАФів, літніх майданчиків кафе, атракціону в парку Шевченка. Також обговорили проект рішення про виведення зі складу об’єкту концесії комунального майна, який депутати зняли з розгляду на засіданні сесії 29 червня. Торкнулися члени Громадської ради й питання формування наглядових рад на комунальних підприємствах, розташування пам’ятного знаку Голокосту у Білій Церкві тощо.

Першим до слова запросили члена Громадської ради Павла Лавруся, який розповів про відомі йому факти, а саме: незаконне, на його думку, збільшення площі під магазином, що розташований біля будинку по вул. Олександрійський бульвар, 20, приватизація клумби біля споруд «Стара Пошта», встановлення незаконних атракціонів у парку Шевченка та намету біля РК «Каліпсо».

У питанні атракціонів Павло Лаврусь доповів, що поліція не знайшла порушень у встановленні атракціонів, а міська влада не змогла порахувати збитки від незаконної забудови, посилаючись на те, що бетонна подушка атракціонів заважає порахувати спиляні дерева.

Нагадаємо, у кінці квітня на території біля парку ім. Т. Шевченка було спиляно дерева та залито фундамент на зеленій зоні парку, де потім з’явилися тимчасові атракціони. З часом з’ясувалося, що ця земельна ділянка не належить парку, а є у комунальній власності, а жодних дозволів на її оренду парк не отримував. Незаконність споруди визнав і директор парку Шевченка Володимир Грибовський, і міський голова Геннадій Дикий, і відділ держархбудконтролю, який розпорядився демонтувати атракціони і бетонний майданчик…до кінця листопада 2017 року.

pav

Також обговорили питання встановлення пам’ятника Голокосту у Білій Церкві. З цього приводу виступили історик Євген Чернецький, який повідомив, що на місці, що знаходиться навпроти ЖЕК-6, у 1941 році фашисти розстріляли дітей єврейської національності із сиротинця. А представник єврейської громади міста Нателла Андрющенко проінформувала членів Громадської ради про те, що вже рік йде обговорення можливості встановлення там пам’ятного знаку за кошти єврейської общини, а також, якщо на те буде воля депутатів, частково за кошти місцевого бюджету.

Голова Громадської ради Олександр Лємєнов виступив з питання діяльності ТОВ «Білоцерківвода», наголосив на тому, що за період концесії 2013-2017 років «Білоцерківвода» сплатила майже 11 млн грн концесійних внесків до місцевого бюджету. При цьому через допорогові торги за 2013-2015 роки вони заплатили «афільованим з інвестором» компаніям ТОВ "Інжинірінг плюс", ТОВ "В2", ТОВ "Гіпохлорид", також майже 11 млн грн.

nat

Павло Лаврусь підняв питання передачі комунального майна від консеціонера ТОВ "Білоцерківвода" до КП «Тролейбусне управління» на суму  майже 12, 5 млн. грн. У пана Павла виникають сумніви у доцільності такого передання, тому він пропонує створити експертну комісію та перевірити стан майна.

Інформацію, озвучену на засіданні, взяли до відома.

Прочитано 3238 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео