У Білій Церкві з'явився молодіжний уряд

  • П'ятниця, черв. 23 2017
  • Автор 

За збігом обставин, саме напередодні державного свята Дня молоді у Білій Церкві утворено консультативно-дорадчий орган з питань реалізації державної молодіжної політики у місті - Молодіжний Уряд Біла Церква. Рішення про створення Молодіжного Уряду міста прийняв міський голова Дикий Г. А.  До речі, це - свідчення послідовного виконання передвиборчої програми Геннадія Анатолійовича.

У складі Уряду представлені практично всі категорії активної молоді міста - представники молоді, громадських організацій та фондів, які декларують серед основних своїх цілей стратегію соціального становлення та розвитку молоді міста. Також представленні органи учнівського та студентського самоврядування, ініціативні групи молоді тощо.

Якщо брати до уваги міські практики щорічного присудження міських молодіжних премій (літературно-мистецька премія ім. Вінграновського та за внесок молоді у розвиток міського самоврядування), присудження іменних (21) стипендій міського голови кращим студентам міста (серед головних умов - активна участь у громадському житті міста), стажування молоді в управліннях та відділах міської ради, проведення конкурсу проектів і програм молодіжних громадських організацій з обов`язковим їх фінансуванням - рішення про створення Молодіжного Уряду у Білій Церкві довершує створення системи стимулів та передумов до активізації участі молоді у громадському житті рідного міста, розвитку громадянського суспільства в цілому.

 Молодіжний Уряд – ще один інструмент розвитку самоврядування Білої Церкви.

Справа тепер за малим – організувати ефективну роботу консультативно-дорадчого органу, обрати голову Уряду, доносити  думку, позицію молоді до міського голови, виконавчого комітету,  міської ради. Молодь міста, внаслідок прийнятого міським головою рішення, має шанс перестати бути тільки об`єктом, а стати повноважним суб’єктом громадсько-політичного життя Білої Церкви.

Відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради

Прочитано 847 раз
Опубліковано в Події

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Чи задовольняють вас послуги у парку ім. Т. Шевченка?

так, моїм дітям є де гратися - 7.1%
так, але ціни на квитки завеликі - 23.2%
там нема на що дітей повести - 7.1%
цікаво лише у великі святкові дні - 14.3%
парк занедбаний, атракціони старі, дитячих кафе немає, я незадоволений - 48.2%

Всього голосів: 56
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео