У Білій Церкві з'явився молодіжний уряд

  • П'ятниця, черв. 23 2017
  • Автор 

За збігом обставин, саме напередодні державного свята Дня молоді у Білій Церкві утворено консультативно-дорадчий орган з питань реалізації державної молодіжної політики у місті - Молодіжний Уряд Біла Церква. Рішення про створення Молодіжного Уряду міста прийняв міський голова Дикий Г. А.  До речі, це - свідчення послідовного виконання передвиборчої програми Геннадія Анатолійовича.

У складі Уряду представлені практично всі категорії активної молоді міста - представники молоді, громадських організацій та фондів, які декларують серед основних своїх цілей стратегію соціального становлення та розвитку молоді міста. Також представленні органи учнівського та студентського самоврядування, ініціативні групи молоді тощо.

Якщо брати до уваги міські практики щорічного присудження міських молодіжних премій (літературно-мистецька премія ім. Вінграновського та за внесок молоді у розвиток міського самоврядування), присудження іменних (21) стипендій міського голови кращим студентам міста (серед головних умов - активна участь у громадському житті міста), стажування молоді в управліннях та відділах міської ради, проведення конкурсу проектів і програм молодіжних громадських організацій з обов`язковим їх фінансуванням - рішення про створення Молодіжного Уряду у Білій Церкві довершує створення системи стимулів та передумов до активізації участі молоді у громадському житті рідного міста, розвитку громадянського суспільства в цілому.

 Молодіжний Уряд – ще один інструмент розвитку самоврядування Білої Церкви.

Справа тепер за малим – організувати ефективну роботу консультативно-дорадчого органу, обрати голову Уряду, доносити  думку, позицію молоді до міського голови, виконавчого комітету,  міської ради. Молодь міста, внаслідок прийнятого міським головою рішення, має шанс перестати бути тільки об`єктом, а стати повноважним суб’єктом громадсько-політичного життя Білої Церкви.

Відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради

Прочитано 2407 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи виїздили ви з Білої Церкви під час війни з 24 лютого?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео