Білоцерківську РДА очолив лісник-свободівець

  • Середа, квіт. 23 2014
  • Автор 

23 квітня 2014 року в. о. Президента України Олександр Турчинов призначив головою Білоцерківської районної державної адміністрації представника ВО «Свобода» Василя Хрика.

Василь Хрик народився 4 серпня 1956 року на Тернопільщині. Закінчив Кременецький лісотехнічний технікум. Працював техніком у лісовпорядному підприємстві. 2 роки служив в армії. Закінчив Українську сільськогосподарську академію. Працював техніком та інженером у лісовпорядній експедиції. З 1984 року працював в Білоцерківському лісгоспзазі помічником лічничого, лісничим Томилівського лісництва та інженером. З 1989 року працював на Білоцерківському комбікормовому заводі завідуючим гаража, головним механіком. З 1996 року — в Українському державному лісовпорядному виробничому об’єднанні інженером-таксатором та провідним інженером. Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин у Білоцерківському Національному Аграрному Університеті. З 2009 року був головою Узинської міської організації ВО «Свобода», з 2010 — головою Білоцерківської районної організації ВО «Свобода» та депутатом Білоцерківської районної ради. Мешкає в м. Узин, має сина та дочку.

З метою ефективного підбору кадрів та врахування думки громади при призначенні голів місцевих адміністрацій, налагодження конструктивного та прозорого діалогу між владою та суспільством, Київська обласна державна адміністрація ініціювала протягом 3-х днів з 24.03.2014 по 26.03.2014р.відкрите обговорення кандидатур на посади голів районних державних адміністрацій у Київській області. Головними критеріями відбору  були професіоналізм, порядність, готовність працювати на благо громади та країни.

Кожна кандидатура була розглянута на засіданні експертної комісії Громадської ради при Голові облдержадміністрації, до складу якої увійшли представники політичних фракцій обласної ради, ГО «Майдан», Народної Ради, ветеранських організацій та інших громадських об´єднань Київщини. Правда, обговорювати довелось лише одну кандидатуру від кожного району Київщини.

Прочитано 2758 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео