Важливо
Податковий календар на лютий-2017 - Четвер, 02 лютого 2017, 13:30

З 25 лютого 2017 року на електротранспорті Білої Церкви запроваджуються електронні квитки

  • Вівторок, лют. 07 2017
  • Автор 

З 25 лютого 2017 року на електротранспорті запроваджуються електронні квитки. Про це йдеться на сайті Білоцерківської міської ради. Чи подорожчає проїзд у тролейбусі з цього ж дня, наразі невідомо. Нагадаємо, виконком 17 січня підвищив вартість проїзду у тролейбусі до 3 грн., водночас передбачивши меншу вартість проїзду при купівлі проїзних, а також одноразових квитків у стаціонарних касах.

Прес-служба Білоцерківської міської ради повідомляє, що наразі консорціумом АСТЕК займається установкую обладнання для автоматизованої системи обліку оплати проїзду в тролейбусах за допомогою проїзних квитків. 

2 лютого керуючий справами виконавчого комітету міської ради презентував міському голові електронні транспортні картки. Зокрема, будуть такі види Білоцерківських транспортних карток: багаторазові електронні картки, місячні проїзні – учнівський, студентський та проїзний загального користування. 

Пенсіонери та пільгові категорії громадян й надалі користуватимуться електротранспортом безкоштовно, згідно чинного законодавства України.

Як користуватися автоматизованою  системою обліку оплати проїзду в громадському транспорті, розкажуть навіть на квитанціях за комунальні платежі. А от де їх можна буде придбати, поки що не повідомляється.

Нагадаємо, Верховна Рада України 17 січня ухвалила Закон про впровадження у міському громадському транспорті електронного квитка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Варість проїзду у тролейбусі Білої Церкви зросла

Прочитано 2144 раз
Опубліковано в Події

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Чи задоволені ви роботою нової міської влади за майже рік перебування на посадах?

так, в цілому справилися - 24.4%
ні, суттєво нічого не змінилося - 38.5%
можу відмітити лише розваги й асфальтування доріг - 23.1%
я не слідкую за діями влади - 3.8%
задумів і обіцянок багато, побачимо як далі буде - 10.3%

Всього голосів: 78
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео