Син украв у батька золоті вироби та пароварку

  • Вівторок, лист. 22 2016
  • Автор 

В ході профілактичного відпрацювання міста, поліцейські за добу розкрили 5 крадіжок майна. Золоті прикраси, продовольчі товари та електроприлади – на Білоцерківщині крадії не гребують нічим.

До Білоцерківської поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця про те, що за місцем проживання виявив відсутність золотих виробів та пароварки. Проведені оперативні заходи дозволили правоохоронцям встановити особу злочинця. Ним виявився... 28 - річний син заявника.

Також працівники кримінального блоку Білоцерківського відділу поліції встановили та затримали 32 - річного чоловіка, який поцупив золоті сережки у місцевої мешканки.

Того ж дня на крадіжках "погоріли" 29 – річний та 14 – річний хлопець. Обидвакрали продовольчі товари з місцевих магазинів.

Вдалося з'ясувати, хто зайшов до класу однієї з місцевих шкіл та викрав мобільний телефон. Здодієм виявилася 45 – річна місцева мешканка, яка була затримана поліцейськими.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Злочин карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років. Триває слідство.

Олександр Галашевський

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

Прочитано 2240 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео