У Білій Церкві з'явився пам'ятник Революції Гідності

  • П'ятниця, жовт. 28 2016
  • Автор 

Інтернет-видання облетіла новина про те, що у парку Слави в Білій Церкві спорудили пам'ятник Революції Гідності. Проте на карті України, яка є елементом скульптури, чомусь відсутній Крим. Де ж подівся Крим, хто автор композиції та за чиї кошти його споруджено, з'ясувовув кореспондент БЦ News.

Нині роботи над пам'ятником тривають. Кореспондет сайту застав на місці не лише робочих, але й автора композиції. Ним виявився місцевий журналіст, письменник, скульптор Олександр Виговський. Щоправда, він чомусь не охоче давав коментарі та навіть не зізнався, що він є автором композиції.

Пам'ятник має вигляд карти України на фоні якої зображено мітингувальників. Один них - із щитом, продірявленим кулями. На підніжжі надпис: "Борітеся - поборете". Територія Криму дійсно не приєднана до території України. Проте це такий авторський задум. Крим є. Просто він буде виглядати інакше. 

pamyat2

Відкриття пам'ятнику заплановане на 21 листопада 2016 року. А 29 жовтня у групі "Зміни Білу Церкву" автори ідеї розкажуть деталі створення пам'ятника, куди ж "приварять" Крим та хто дав гроші на втілення задуму. 

 

Прочитано 3672 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

Аліна
+2 #1 Аліна 08.11.2016, 15:23
такого убогого пам'ятника героям я за 2 роки бачу вперше. ще б з фольги зробили. шановна міська влада, не ганьбіться цим "творінням"

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи піддаєтеся ви паніці у зв'язку з коронавірусом?

так, біжу купувати продукти, сірники, сіль, туалетний папір - 3.7%
ні, нічого не скуповую - 59.3%
купую лише засоби індивідуального захисту - 25.9%
а що це таке коронавірус? - 3.7%
не міняю спосіб життя та свої плани - 7.4%

Всього голосів: 27
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео