У Білій Церкві виявлено випадок сказу, введено карантин

  • Вівторок, жовт. 18 2016
  • Автор 

У зв'язку із підтвердженням діагноз на сказ у білки, протокольним рішенням позачергового засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді від 18 жовтня 2016 року № 3, були введені карантинні обмеження на  частину території міста Біла Церква, яка обмежена вул. Семашко, лівий берег р. Рось (від вул. Семашко до вул. Дружба), вул. Дружби (від р. Рось до бул. Олександрійський), частина бул. Олександрійський ( будинки з непарними номерами від вул. Дружба до вул. Семашко).

1.До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території міста: забороняється проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаної вище зони собак, котів, пушних і диких тварин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 453 особи покусали собаки в Білій Церкві

2.Власникам тварин, керiвникам підприємств, організацій, установ міста незалежно вiд форми власності:

- обов'язково доставляти собак та котiв (інших тварин сприйнятливих до сказу) в установи ветеринарної медицини для клiнiчного огляду i профілактичного щеплення проти сказу м’ясоїдних. Дотримуватись діючих Правил утримання собак та котів у місті Біла Церква, затверджених рішенням Білоцерківської міської ради від 29.10.2009 № 1157. Для охорони територій підприємств, організацій, установ тощо використовувати лише вакцинованих проти сказу собак;

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київській виявили сказ

- про випадки невластивої поведінки сприйнятливих до сказу тварин або у разі виявлення їх трупів повідомляти Білоцерківську міську державну лікарню ветеринарної медицини (м. Біла Церква, вул. Товарна, 27.Телефон: (04563) 6-52-05. Факс: (04563) 6-10-23.).

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 6188 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео