Незважаючи на великі штрафи, по Білій Церкві гасають п'яні водії

  • Вівторок, жовт. 11 2016
  • Автор 

Під час відпрацювання на Білоцерківщині виявлено 30 водіїв в стані сп’яніння  та розкрито 17 кримінальних правопорушень

На Білоцерківщині протягом  з 07 по 09 жовтня 2016 року проводились оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на розкриття кримінальних правопорушень та забезпечення безпеки дорожнього руху. 

Правоохоронцями Білоцерківського відділу поліції спільно з приданими силами Головного управління Національної поліції в Київській області, цими вихідними, проводилось відпрацювання міста Біла Церква та Білоцерківського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За водіння в нетверезому стані доведеться сплатити величезний штраф

В ході проведення відпрацювання поліцейськими розкрито 17 кримінальних правопорушень, серед них 6 фактів незаконного обігу наркотиків та 2 факти незаконного поводження зі зброєю, 7 крадіжок та інші злочини.

По лінії безпеки дорожнього руху виявлено та задокументовано 169 правопорушень, передбачених КУпАП, серед яких 30 водіїв, які керували транспортним засобом в стані сп’яніння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 2 жовтня унаслідок ДТП, скоєного п'яним водієм, загинуло двоє поліцейських

За порушення громадського порядку та встановлений порядок управління до адміністративної відповідальності притягнуто 73 правопорушника.

Такі відпрацювання із залученням поліцейських інших регіонів Київської області, громадськістю та засобів масової інформації будуть періодично проводитись на Білоцерківщині. Як ми бачимо з результатів такого відпрацювання, на автошляхах різко зменшилась кількість водіїв, що керують транспортними засобами в стані сп’яніння, знизилась аварійність, розкрито близько двох десятків злочинів, тобто є позитивний результат, - зазначив очільник поліції Білоцерківщини, Сергій Возненко.

Наталія Войтенко

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

Прочитано 1940 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи виїздили ви з Білої Церкви під час війни з 24 лютого?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео