Парк ім. Т. Шевченка у Білій Церкві чекає на перетворення

  • П'ятниця, вер. 30 2016
  • Автор 

27 вересня в Білій Церкві відбулася презентація концепції сталого розвитку парку  ім. Т.Г.Шевченка. Дана концепція розроблена архітектурним бюро Кульман за підтримки громадської організації Структура та буде застосована в рамках проекту перетворення центральної частини міста Біла Церква на єдиний публічний простір. Вказаний проект передбачає доступність та комфортне перебування і відпочинок білоцерківців в парковій зоні упродовж всього року.

Основними його аспектами є:

-         доступність: безпечний пішохідний перехід, автономне освітлення, доступні громадські вбиральні,  пляж, сучасна навігація;

-         екологія: вело-інфраструктура, обмеження руху автотранспорту, управління відходами, озеленення території, зона вигулу собак;

-         енергоефективність: енергозберігаючі технології, сонячні батареї, збирання дощової води;

-         інклюзивність – турбота про людей з особливими потребами: ігровий розвивальний майданчик, поліпшення мобільності відвідувачів, спеціальні тренінги.

Передбачається спільна взаємодія адміністрації парку ім.Т.Г.Шевченка з громадськістю та відвідувачами в процесі розробки та виконання робіт з облаштування комфортних умов відпочинку, в тому числі, і їх фінансування. Кожен бажаючий матиме змогу долучитися до процесу позитивних змін у інфраструктурі паркової зони та запропонувати свої ідеї щодо її удосконалення.

Також, розробниками концепції було представлено деталізований  ескізний план відновлення адміністративного комплексу парку ім. Т.Г.Шевченка.

В заході взяли участь міський голова Геннадій Дикий, заступник міського голови Інна Новогребельська, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський, депутати міської ради та директор парку ім.Т.Г.Шевченко Володимир Грибовський.

За матеріалами Білоцерківської міської ради

Прочитано 3502 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео