26 вересня постачання газу в Білій Церкві буде обмежено

  • П'ятниця, вер. 23 2016
  • Автор 

26 вересня з 8:00 до 20:00 у Білій Церкві буде обмежено постачання газу у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на магістральному газопроводі високого тиску Боярського лінійного виробничого управління магістральних трубопроводів.

Начальник Білоцерківської філії з експлуатації газового господарства ПАТ "Київоблгаз" Ігор Савєльєва на нараді з представниками підприємств міста наголосив, що підприємства міста повинні в цей день зупинити споживання газу, аби не допустити відключення населення. Річ у тім, що нині Біла Церква за добу споживає 140 тис. куб м на добу. При переході 26 вересня на резервну гілку газопроводу рівень постачання газу впаде на половину.

Якщо підприємства не зупинять споживання газу, тиск опуститься нижче гранично допустимих показників, а відтак газовики змушені будуть відключити від газу й населення. 

Тому керівників підприємств закликають поставитися до цього прохання відповідально і не споживати газ упродовж 12 годин 26 вересня.

Населення також просять не вмикати котли для опалювання та підігріву води, дозволяється користуватися лише газовою плитою. 

Прочитано 3166 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

У які виші будуть вступати ваші діти?

Monobank [CPS, API] UA

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео