Відкрито сезон полювання на пернату дичину

  • Вівторок, серп. 16 2016
  • Автор 

Працівники дозвільної системи Білоцерківського відділу поліції спільно з представниками секторів реагування патрульної поліції та дільничних офіцерів поліції, на території обслуговування яких знаходяться мисливські угіддя 13 серпня забезпечили правопорядок під час відкриття сезонного полювання на пернату дичину.

13 серпня у Білоцерківському відділі поліції за участі керівництва відбувся інструктаж сформованих чотирьох спільних робочих рейдових груп з працівників Білоцерківського відділу поліції та представників (єгерів) мисливських угідь Державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» та Білоцерківської  районної громадської організації «Мисливці та рибалки». Під час інструктажу поставлено конкретні завдання кожному працівнику поліції та виділено межі його компетенції в складі спільної групи, доведено вимоги нормативних документів щодо проведення полювання. Особливу увагу акцентовано на необхідності професійних дій під час проведення рейду, дотримання мір особистої безпеки, законності та ввічливого ставлення до громадян.

Особовий склад груп було націлено під час проведення рейдів здійснювати перевірку дотримання правил полювання, використання зброї, наявності необхідних документів у мисливців, дозволів на право зберігання і носіння зброї, особливу увагу звертати на осіб, що вживають спиртні напої, не допускати таких осіб до полювання, перевіряти транспортні засоби в районі полювання на законність та порядок перевезення мисливської зброї.

Як зазначив інспектор дозвільної системи сектора превенції Віталій Колодник, згідно наказу від 21.06.2016 № 114 та відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» установлено такі строки полювання на пернату дичину: з 18.00 год. 13.08.2016 року до 27.11. 2016 року включно та дні полювання: субота, неділя, середа. Відкриття сезону полювання на Білоцерківщині відбулось без надзвичайних подій та порушення громадського порядку. Дозвільна система здійснює прийом громадян по вулиці Шолом-Алейхема, 86 в місті Біла Церква. Дні прийому: вівторок, п’ятниця, субота  з 10 до 17 години, телефон для довідок 5-95-41.

Мисливці відносяться до дисциплінованої категорії власників зброї, але і серед них є виключення: порушення правил полювання, незаконне полювання на об’єктах природно-заповідного фонду, полювання зброєю, яка не пройшла перереєстрацію або незареєстрованою зброєю. Такі особи притягаються до адміністративної та кримінальної відповідальності з вилученням зброї та позбавленням спеціального права на полювання, як зазначив начальник Білоцерківського відділу поліції Сергій Возненко.

Наталія Войтенко

Білоцерківський відділ поліції

ГУ Національної поліції в Київській області

Прочитано 2477 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео