На коліях Південно-Західної залізниці загинуло вже 68 людей

  • П'ятниця, лип. 22 2016
  • Автор 

Останнім часом в межах регіональній філії «Південно-Західна залізниця" збільшилась кількість травмувань громадян на залізничному транспорті.

Станом на 01.07.2016 року сталося 108 випадків невиробничого травмування сторонніх осіб, з них 68 зі смертельним наслідком. За аналогічний період 2015 року таких випадків було зареєстровано 80, з них зі смертельним наслідком 60.

З початку року в межах міста (залізничні станції Біла Церква і Роток та прилеглі до станцій перегони) отримали травми 8 осіб (з них 6 зі смертельним наслідком). Останній випадок стався 07.07.2016 року в районі шляхопроводу по вулиці Сквирське шосе з громадянином Ш., 1971 р.н.

Основними причинами травматизму громадян є травмування рухомим складом під час ходіння по коліям та перетинання колій у невстановлених місцях; внаслідок дорожньо-транспортних пригод на переїздах; травмування електричним струмом.

Шановні громадяни! Пам'ятайте, що залізниця - це зона підвищеної небезпеки. Дотримуйтесь правил поведінки на залізничних коліях, станціях та вокзалах. Будьте уважні та обережні, бережіть своє життя.

Адміністрація залізничної станції Біла Церква

Прочитано 2125 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео