Білоцерківський район повністю підключився до системи PROZORRO

  • Понеділок, лип. 18 2016
  • Автор 

ProZorro – електронна система публічних закупівель, за допомогою якої буде забезпечено ефективне проведення процедур. З 1 серпня 2016 року  для всіх замовників вводиться в дію Закон України від 25.12.2015№922-VIII «Про публічні закупівлі». Про проведену роботу в цьому напрямку на Білоцерківщині розповіла начальник відділу економічного прогнозування та інвестиційної діяльності Білоцерківської райдержадміністрації Тетяна Криворучко.

Згідно довідки, наданої Державною казначейською службою України в Київській області, у Білоцерківському районі зареєстровано 69 розпорядників бюджетних коштів. З них: головних розпорядників – 39, розпорядників – 18, одержувачів – 12. 

«Наразі 100% розпорядників та одержувачів бюджетних коштів Білоцерківського району підключилися до системи електронних закупівель ProZorro. Цьому передувала активна роз’яснювальна кампанія в режимі зустрічей із представниками авторизованих електронних майданчиків, представників бюджетних установ та органів місцевого самоврядування. На базі Київської обласної торгово-промислової палати було організовано засідання круглого столу з питань удосконалення процедур закупівлі через систему ProZorro, де взяли участь представники Білоцерківського району», - розповіла Тетяна Криворучко.

До речі, за даними системи моніторингу bi.prozorro.org з моменту підключення до нової системи Київська область зекономила понад 18 мільйонів бюджетних коштів під час здійснення електронних закупівель.

Довідково

До недавнього часу в Україні працювала нормативно-правова та інституційна база, що регулювала «паперові» процедури державних закупівель. Проте діюча система не гарантувала прозорих, ефективних і справедливих процедур закупівель. З метою покращення ситуації було запропоновано електронну систему державних закупівель.

Ухвалений Верховною Радою України  Закон «Про публічні закупівлі» забезпечує законодавче підґрунтя для повного переведення державних закупівель в електронний формат. Перехід відбувається впродовж 2016 року у два етапи.

Прочитано 2221 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео