15 дітей Білої Церкви та району постраждали у ДТП з початку року

  • Середа, лип. 13 2016
  • Автор 

Шановні учасники дорожнього руху, на території міста Біла Церква та Білоцерківського району за 6 місяців 2016 року, за участю дітей сталось 12 ДТП, в яких 15 неповнолітніх отримали тілесні ушкодження. З вини дітей ДТП скоєно не було.

Поведінка дітлахів поблизу проїзної частини завжди непередбачувана. Адже саме вони є самою незахищеною категорією учасників дорожнього руху. Діти часом вибігають на дорогу із будинків, із – за кущів, транспорту, який стоїть біля узбіччя. Вони зазвичай відволікаються на цікаві для них предмети, не звертаючи уваги на навколишню обстановку.

Шановні дорослі, регулярно нагадуйте дітям про небезпеку, що підстерігає на дорозі, приділяйте більше уваги Правилам дорожнього руху, звертайте увагу на те, що їх необхідно не тільки знати, але й дотримуватись. Забезпечити безпеку дітей – обов`язок кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти життя та здоров`я наших нащадків.

В свою чергу працівниками поліції посилено нагляд за поведінко неповнолітніх на вулично – шляховій мережі. Особлива увага акцентується на розміщення неповнолітніх у салоні авто згідно з вимогами ПДР, а також на обов`язковому використанні пасивних засобів безпеки ( дитячих крісел, пасків безпеки). Посилено контроль за дотриманням вимог безпеки автоперевізниками під час здійснення ними перевезень організованих груп дітей до місць відпочинку.

Білоцерківський відділ поліції

ГУ Національної поліції в Київській області

Прочитано 1714 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео