З початку року до Білоцерківського відділу поліції надійшло 9784 звернень громадян

  • Вівторок, трав. 10 2016
  • Автор 

На території обслуговування Білоцерківського відділу поліції починаючи з 03.02.2016 запроваджено нові форми і методи роботи, котрі полягають в тому, що щоденно на охорону публічного порядку та безпеки громадян задіються 12 груп реагування патрульної поліції.

До складу кожної групи входить два працівники поліції, зазначені групи оснащені автомобілями та сучасними засобами зв’язку, перебувають на прямому зв’язку з черговою частиною.

При надходженні повідомлень про вчинені кримінальні, адміністративні правопорушення від диспетчера служби «102» чергової частини Головного управління Національної поліції в Київській області відповідна інформація відразу надходить на планшети, якими оснащені групи реагування та безпосередньо диспетчером направляється на місце події група реагування патрульної поліції закріплена за відповідною зоною реагування або найближчий вільний наряд поліції.

Така форма організації роботи дає змогу забезпечити своєчасне реагування на всі повідомлення, надавати населенню всебічну допомогу, здійснювати профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень.

Завдяки впровадженню нових форм і методів роботи на сьогодні вдалося  суттєво зменшити час реагування на виклики та повідомлення по території міста з 15-20 хвилин до 5-7 хвилин.

Зараз у нашій державі відбувається багато процесів, що викликають резонанс у суспільстві. Працівники поліції неминуче опиняються в центрі подій, до яких прикута громадська увага.

Проте працівники Білоцерківського ВП були і залишаються поза політикою та виконують свої службові обов’язки, щодо захисту публічного порядку та безпеки  мешканців м. Білої Церкви та Білоцерківського району.

Хочу зазначити, що завдяки  виваженим і  професійним діям  поліцейських криміногенна ситуація в місті залишається стабільною та контрольованою.

За 4 місяці 2016 року до Білоцерківського ВП надійшло 9784 повідомлень, що на 35,6 % більше ніж у минулому році, в тому числі 2567 - з ознаками кримінальних правопорушень.

Таке збільшення кількості повідомлень свідчить про довіру населення до поліції Білоцерківщини, а також про існування найтісніших зв’язків з населенням, оскільки у більшості випадків громадяни у першу чергу звертаються зі своїми проблемами та негараздами до працівників поліції, навіть з тими, що безпосередньо не відносяться до компетенції правоохоронних органів.

Хочу зазначити, що формування криміногенної ситуації на території міста у поточному році обумовлена сукупністю певних чинників, які спостерігаються як на території Київської області так і держави в цілому, серед яких найголовнішими являються активізація осіб, схильних до вчинення кримінальних правопорушень, насамперед майнової спрямованості (крадіжок, грабежів, розбоїв та незаконних заволодінь транспортними засобами), інших правопорушень, а також  витік у незаконний обіг значної кількості вогнепальної зброї, вибухівки та боєприпасів.

В цілому міський відділ по розкриттю  кримінальних правопорушень за 4 місяці 2016 року спрацював вище  середньообласного та державного показників.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міського відділу поліції розкрито  ряд тяжких та особливо тяжких злочинів, серед яких 5 умисних вбивств (4 - скоєних в 2016 р.) та 1 вбивство з необережності, 4 розбійні напади (розкрито 2), 14 грабежів (розкрито 10),  140 крадіжок (розкрито 97), в тому числі 12 квартирних, 28 шахрайств (розкрито 16),  4 незаконних заволодіння транспортними засобами (розкрито 2), 15 ДТП з потерпілими (розкрито 7), 3 хуліганства (розкрито 2).

Хочу зазначити, що на даний час найважливішим питанням в службовій діяльності відділу поліції є розкриття та попередження кримінальних правопорушень  майнової спрямованості, насамперед  крадіжок, грабежів, шахрайств та незаконних заволодінь транспортними засобами, оскільки зазначені злочини в структурі злочинності по місту Біла Церква складають значну частку на суттєво впливають на стан криміногенної обстановки в цілому.

Поліцейські Білоцерківщини і в подальшому будуть наполегливо працювати над покращенням криміногенної обстановки в місті та районі, тісно співпрацювати з громадскістю та активістами, яким небайдуже наше місто, жорстко, в правовому полі реагувати на правопорушення. Окремо хочу подякувати громаді міста та району за підтримку поліції в період становлення та нових вимог і умов праці.

                                           

                                               Начальник Білоцерківського відділу поліції

                                          Головного управління Національної поліції

                                              в Київській області

Сергій Возненко

Прочитано 2108 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео