100% постраждалих від аварії на ЧАЕС будуть забезпечені санаторними путівками

  • Вівторок, квіт. 19 2016
  • Автор 

Цього місяця на Київщині 2017 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримають разову матеріальну допомогу.

Виплати призначені ліквідаторам аварії на ЧАЕС 1-ї та 2-ї категорій, вдовам загиблих ліквідаторів та дітям-інвалідам і приурочені до 30-х роковин Чорнобильської трагедії. Усього буде виплачено близько 760 тис. гривень, переважно за рахунок коштів місцевого бюджету. Частково гроші вже поступили до людей (станом на 14 квітня виплачено близько 257 тис. гривень). Решта надійдуть до кінця місяця або у травні-червні.

Важливо і те, що цього року постраждалі громадяни будуть на 100% забезпечені санаторно-курортними путівками. Міністерство соціальної політики виділило на ці потреби для Київської області 28,03 млн гривень. Усього ж бажання оздоровитися у цьому році виявило 5647 постраждалих громадян 1-ї категорії та 51 дитина-інвалід з Київщини.

Також кошти для закупівлі санаторно-курортних путівок для чорнобильців передбачено і у місцевих бюджетах Київщини.

Зокрема, департамент соціального захисту населення Київської ОДА провів відкриті торги із закупівлі послуг щодо оздоровлення постраждалих громадян. Згідно результатів, департамент закупить 4309 путівок для постраждалих громадян 1-ї категорії та 37 путівок для дітей-інвалідів. Укладання договорів із переможцями торгів відбудеться приблизно  25-28 квітня 2016 року. А з метою   100%-го забезпечення чорнобильців санаторно-курортними путівками, вже у травні поточного року департамент соцзахисту КОДА додатково подасть до Вісника державних закупівель відповідне оголошення про початок відкритих торгів для придбання ще 1352 путівок.

За матеріалами КОДА

Прочитано 2649 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

Софія
0 #1 Софія 21.04.2016, 13:00
А постраждалі 3чорнобильської категорії які будуть мати льготи і путівки?Дякую.

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео