Виконком прийняв Концепцію розвитку пасажирського транспорту м. Біла Церква

  • Вівторок, квіт. 12 2016
  • Автор 

12 квітня відбулося засідання виконкому Білоцерківської міської ради, на якому розглянули понад 30 питань. Засідання виконкому відбувалося доволі емоційно, виникали суперечки та гарячі дискусії.

Зокрема, найбільше дискусій викликало питання про те, який режим роботи встановити кафетеріям, простіше кажучи, «наливайкам». У проекті рішення, яке, між іншим, відсутнє на сайті міської ради, було більше десятка подібних закладів. Власник одного з них, що розташоване по вул. Стуса (колишня вул. Славіна) прийшов на засідання виконкому для захисту свого права на ведення бізнесу. Виявилось, що місцеві мешканці поскаржилися на роботу цього закладу, яке, до речі, працює цілодобово, до поліції. Правоохоронці склали протокол та передали його на розгляд адмінкомісії, вона й вирішила обмежити діяльність закладу до 22:00. Але на засіданні виконкому прозвучала пропозиції скоротити час роботи кафетерію до 20:00.

opnent

Підприємець намагався відповісти на всі питання членів виконкому

Заступник міського голови Валерій Гнатюк влаштував підприємцю ціле інтерв’ю на предмет того, які в нього є документи на приміщення та чому нежитлове приміщення стало кафетерієм. Заступилися за підприємця члени виконкому Сергій Грисюк (Опозиційний блок), який зауважив, що розглядається не питання наявності всіх необхідних документів, а лише час роботи закладу. Не погодилися зі зменшенням часу роботи кафетерію до 20:00 також Вадим Фастівський (Об’єднання «Самопоміч») та Юрій Гриненко (ВО «Батьківщина»), які є власниками об’єктів харчування та продуктових магазинів.

Підприємець зауважив, що на його об’єкт виїздило вже 14 перевірок. Всі вони розпочалися, за його словами, після візиту невідомої йому жінки, яка натякала бізнесмену на хабар. А коли він відмовився, пригрозила проблемами. Щоправда, підприємець не знає, хто ця жінка. Як виявилось на засіданні виконкому про цей кафетерій добре знає й сам міський голова, адже в тому районі мешкають батьки та сестра Геннадія Дикого, а також радниця мера Інна Новогребельська.

gnat2

Після дискусії все-таки вирішили дозволити кафетерію підприємця працювати до 22:00. Чи залишився задоволений таким рішенням бізнесмен, невідомо. Але точно це не допоможе мешканцям прилеглих будинків, які все одно будуть змушені слухати п'яний лемент у себе під вікнами. Валерій Гнатюк зауважив, що за повідомленнями поліції вже провели рейд по "наливайкам" і 10 власників таких кафетеріїв були оштафовані на 1700 грн, адже не мали необхідних документів на продаж алкогольних напоїв. Та чи допоможуть мешканцям такі дії влади? Можливо, час піднімати питання про закриття всіх генделів, які працюють у приміщеннях будинків та по сусідству з ними? 

Також члени виконкому дискутували з приводу того, хто має право складати протоколи на адміністративні правопорушення. Список таких осіб розширили за рахунок активістів, зокрема включили Віталія Нестеренка, Юлію Скотар, Юрія Мимренка, Анатолія Штефана, Надію Герасименко, Володимира Крамаренка. Проте у члена виконкому Сергія Кандаурова («Українське об’єднання патріотів «Укроп») виникла підозра, що деякі уповноважені з величезного списку, а це і працівники Інспекції з благоустрою, і ЖЕКів, можуть зловживати своїм службовим становищем, тому потрібно, щоб вони звітували про те, скільки склали протоколів.

Ще одним цікавим рішенням виконкому – є демонтаж 10 меморіальних дощок та 1 пам’ятного знаку радянських часів. Їх здадуть до краєзнавчого музею.

Затвердили члени виконкому і проектно-кошторисну документацію на реконструкцію кисневої станції МЛ №1. Вартість робіт: 6 млн. 865 тис. 787 грн. Обласний відділ капітального будівництва має провести тендер та відібрати організацію для цих робіт. Заступник міського голови Віктор Яровий, який є власником будівельної організації, завбачливо зауважив, що у Білій Церкві таких організацій немає... 

gnat3

Члени виконкому також затвердили Концепцію розвитку пасажирського транспорту м. Біла Церква. Заступник міського голови Валерій Гнатюк запевнив, що після рішення виконкому документ передадуть на експертизу до Антимонопольного комітету і ще буде час внести зміни. Тому на 13 квітня, призначили…чергове обговорення Концепції. А можливі зміни передадуть на екпертизу в АМКУ навздогін чи як?

Також виконком прийняв рішення про залучення інвестицій на створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду. Валерій Гнатюк заявив, що міська влада хоче розробити таку пластикову картку, яка б нагадувала картку киянина, та саме нею пасажири змогли б розраховуватися поки що лише за проїзд у тролейбусах. Нагадаємо, раніше була ідея оснастити приладами для зчитування інформації з таких карток ще й всі маршрутки міста без виключення.

P.S. 12 квітня не було не було онлайн-трансляції засідання позачергової сесії та виконкому. Міська влада, хоч  із заклала кошти на купівлю необхідного обладнання, до сих пір не зробила такої закупівлі. 

Прочитано 2597 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи виїздили ви з Білої Церкви під час війни з 24 лютого?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео