Агенцію стратегічного розвитку очолив Назарій Атаманчук

  • Середа, квіт. 06 2016
  • Автор 
Фото: Роман Наумов Фото: Роман Наумов

Згідно рішення міської ради, для реалізації «Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року»  створено  комунальне підприємство, що буде розробляти інвестиційні проекти та працювати над залученням інвестицій під ці проекти.

Міський голова запропонував не створювати  нове комунальне підприємство, а на основі непрацюючого комунального підприємства Білоцерківської міської ради виробничо – торгівельного підприємства «Оранта» розпочати роботу  КП  «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви». Відповідне рішення про  зміну назви та  затвердження Статуту було прийняте на пленарному засіданні сесії 24 березня 2016 року.

Нині необхідно провести ревізію, аудити та інвентарізацію фондів та ресурсів. Для цієї роботи  Розпорядженям міського голови терміном на 3 місяці  призначено на посаду директора Агенції Атаманчука Назарія Васильовича. 

Для подальшої роботи Агенції найближчим часом будуть сформовані конкурсні вимоги та оголошено конкурс на посаду директора нового та стратегічного комунального підприємства. 

За матеріалами Білоцерківської міської ради

Прочитано 1390 раз
Опубліковано в Події

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Як відпочили влітку?

їздили на море - 31.6%
відпочивали у селі у бабусі і дідуся - 5.3%
відпочивали на дачі - 5.3%
нікуди не їздили - 52.6%
їздили у гори - 5.3%

Всього голосів: 19
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео