Агенцію стратегічного розвитку очолив Назарій Атаманчук

  • Середа, квіт. 06 2016
  • Автор 

Згідно рішення міської ради, для реалізації «Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року»  створено  комунальне підприємство, що буде розробляти інвестиційні проекти та працювати над залученням інвестицій під ці проекти.

Міський голова запропонував не створювати  нове комунальне підприємство, а на основі непрацюючого комунального підприємства Білоцерківської міської ради виробничо – торгівельного підприємства «Оранта» розпочати роботу  КП  «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви». Відповідне рішення про  зміну назви та  затвердження Статуту було прийняте на пленарному засіданні сесії 24 березня 2016 року.

Нині необхідно провести ревізію, аудити та інвентарізацію фондів та ресурсів. Для цієї роботи  Розпорядженям міського голови терміном на 3 місяці  призначено на посаду директора Агенції Атаманчука Назарія Васильовича. 

Для подальшої роботи Агенції найближчим часом будуть сформовані конкурсні вимоги та оголошено конкурс на посаду директора нового та стратегічного комунального підприємства. 

За матеріалами Білоцерківської міської ради

Прочитано 3124 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео