Частина керівництва Білоцерківського відділу поліції підлягає звільненню. Результати атестації

  • Середа, бер. 09 2016
  • Автор 

3 лютого у Білій Церкві відбулася церемонія старту роботи нових груп реагування патрульної поліції на Київщині. Також особовий склад Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області проходив атестування. БЦ News звернувся до Головного управління Національної поліції в Київській області з проханням надати інформацію, скільки працівників успішно пройшли атестацію. Тож до вашої уваги відповідь на запит без жодних скорочень.

«Інформуємо, що у Білоцерківському відділу поліції ГУНП в Київській області підлягало атестуванню атестаційними комісіями 475 працівників.

Атестаційними комісіями та апеляційною комісією північного регіону (у разі подання апеляційної скарги) на підставі всебічного розгляду всіх матеріалів, які були зібрані на працівників Білоцерківського відділу поліції, під час проведення атестування шляхом відкритого голосування прийнято висновок, що займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції 26 працівників.

Повідомляємо, що атестаційними комісіями щодо начальника відділу поліції полковника поліції Рудюка С.В. та заступника начальника відділу поліції підполковника поліції Григоренка А.І. прийнято висновок: займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції.

Щодо першого заступника начальника відділу поліції підполковника поліції Ящука В.Г. прийнято висновок: займаній посаді не відповідає, підлягає переміщенню на нижчу посаду.

Щодо заступника начальника відділу поліції – начальника слідчого відділу підполковника Климовського О.О. та заступника начальника відділу поліції підполковника Возненка С.Г. прийнято висновок: займаній посаді відповідає».

P.S. Редакція БЦ News щиро дякує Національній поліції України за оперативну та змістовну відповідь.

Прочитано 4013 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи будете вакцинуватися бустерною дозою вакцини?

категорично проти - 33.3%
вакцинуюся - 66.7%
хочу, але маю протипоказання - 0%
а що це таке? - 0%

Всього голосів: 3
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео