Директором Першої гімназії став депутат від "Самопомочі"

  • П'ятниця, лют. 05 2016
  • Автор 

4 лютого відбулося перше засідання конкурсної комісії. Обирали нового директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня». Попередній керівник Борис Смуток звільнився на час перебування на посаді секретаря Білоцерківської міської ради.

Заголовок тексту змінений на прохання читачів з "Директором першої гімназії став депутат однокласник Геннадія Дикого" на "Директором Першої гімназії став депутат від "Самопомочі". Читачі БЦ News вважають, що учнів, у яких різниця у віці в 3 роки, не можна назвати однокласниками, навіть якщо вони вчились в одній школі. Мета такого заголовку була одна: показати, що прикриваючись конкурсами, команда нового мера назначає на посади своїх людей. Так, екс-бухгалтер ПП "Будмаркет" Інна Новогребельска стала радником з економічних питань міського голови. Голова ТВК Геннадій Кукса, який відкрито симпатизував кандидату в мери Г. Дикому, став в.о. начальника юрвідділу, працівниця "Білоцерківводи" Інна Мазурук виконує функції прес-секретаря міського голови, ще один працівників цього підприємства та депутат міськради від "Самопомочі"  Дмитро Поліщук очолив бюджетну комісію і т.д.

Тож редакція міняє заголовок, проте просить читачів звернути увагу на методи призначення. А також поставити собі питання: чому при такій великій кількості працівників освіти у Білій Церкві на посаду директора не останнього навчального закладу міста конкуренцію Сергію Наконечному склала лише його колега, такий же заступник С. Потильчак? Невже більше ніхто не захотів? Чи передбачувані результати конкурсу відбили бажання претендувати на посаду?

За результатами конкурсу переміг Сергій Наконечний, депутат міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» та заступник директора з навчально-виховної роботи Першої гімназії. Про це йдеться у новині на сайті управління освіти і науки БМР.

На посаду претендувало двоє: Сергій Наконечний та Світлана Потильчак.  Обоє працюють заступника попереднього директора.  Кандидати презентували свою програму розвитку навчального закладу.

На засіданні були присутні представники педагогічного колективу,  батьківського комітету,  громадськості, міських ЗМІ,  депутати Київської обласної ради  від «Свободи» В’ячеслав Хмельницький, Максим Запаскін та їх однопартієць, депутат міської ради Вадим Кошель.

Членів комісії призначав керуючий справами виконкому Микола Антонюк. До складу комісії увійшли: Микола Антонюк, керуючий справами, Вікторія Баранова, заступник начальника управління освіти і науки БМР, Раїса Коваленко, вчитель Першої гімназії, Катерина Мусійчук, начальник відділу кадрів управління освіти і науки, Олена Проніна, голова Ради Першої гімназії, Тетяна Сербин, депутат Білоцерківської міської ради, Оксана Сокирська, голова батьківського комітету Першої гімназії, Костянтин Таланчук, голова Асоціації батьківської громадськості м. Біла Церква та Ірина Фіголь, вчитель Першої гімназії.

Біла Церква, конкурс, Перша гімназія, Наконечний

Новий директор гімназії - Сергій Наконечний. Його презентація розвитку закладу була і динамічнішою, і цікавішою

Членів комісії цікавило чи будуть кандидати делегувати вчителям адміністративні повноваження, чи розглядають можливості преміювати педколектив, як планують залучати кошти на розвиток  гімназії та ін. Останнє питання було найбільш цікавим. Обидва кандидати визнали, що без батьківських коштів та спонсорської допомоги втілити задумані плани в життя не вдасться.

«Освіта завжди трималася на меценатах та благодійниках. Тому треба переломити психологію підприємців, щоб вони охочіше допомагали школам», - такий рецепт фінансового успіху від Світлани Потильчак. У її конкурента Сергія Наконечного інший підхід, хоча й схожий: «Потрібно створити асоціацію випускників гімназії та залучати їх до допомоги школі. Ви знаєте, що завдяки одному такому випускникові у нас є сучасний спортивний майданчик. Але наразі його донька навчається у нас в гімназії, тому я просити кошти в нього не буду. Будемо залучати інших», - сказав Наконечний.

На роздуми комісії виділяли 5 днів, але вона не затягувала з рішенням і обрала Сергія Наконечного. Між іншим, Сергій Наконечний навчався в тій же школі, що й Геннадій Дикий, - школа №9, але з різницею у три роки. Тож цілком можливо, що дружба представників "Самопомочі" у місцевій владі давня.

Якщо заперечень від претендентів не буде, через 5 днів управління освіти і науки заключить контракт із Сергієм Наконечним на посаду директора Першої гімназії.

На черзі конкурси на такі посади:

-  начальника юридичного відділу;

- начальника управління охорони здоров’я;

- начальника  управління містобудування та архітектури;

- керівника відділу з питань землекористування;

- відділу обліку та розподілу житла;

- керівника  відділу  культури та туризму. 

Прочитано 9642 раз
Опубліковано в Події
Теги

Коментарі  

Олександр
+4 #1 Олександр 06.02.2016, 17:29
У одноклассников три года разница.
писюки бля...

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео