Бюджет розвитку Білої Церкви планують оприлюднити найближчим часом

  • Понеділок, лют. 01 2016
  • Автор 

1 лютого відбулася прес-конференція міського голови Геннадія Дикого, на якій він розповів про те, де можна у Білій Церкві вільно розпивати алкоголь, кого будуть возити перевізники за пільгами, як депутати визначатимуть вартість міської землі та коли білоцерківці дізнаються, що влада зробить у місті приблизно за 80 млн. грн. бюджету розвитку.

Тож на початку прес-конференції Геннадій Дикий розповів про важливі рішення 5 сесії, зокрема про те, що депутати обмежили продаж алкоголю з 22:00 до 10:00, але у ресторанах та кафе алкоголь можна буде купувати цілодобово.

Ще одне важливе рішення – прийняття податків на нежитлову та житлову нерухомість. І хоча ставки на нежитлову нерухомість збільшені, практично до 1% (планувалося підняти до 1, 5%), все ж вони найнижчі по області. Детальніше про це, читайте ТУТ.

Також міський голова зазначив, що на виконкомі ухвалили рішення про проведення конкурсу перевізників на пасажирських маршрутах, умови конкурсу вимагають від перевізників автобуси з більшою кількість місць та низькою посадкою. Про те, як це обурило перевізників, теж читайте ТУТ

Зауважив міський голова і на тому, що зараз проводиться навчання для працівників управлінь та відділів Білоцерківської міської ради як працювати в системі ProZorro, на яку виноситимуть заявки на закупівлю товарів, послуг та робіт, суми по яким не потребують застосування тендерного законодавства. Геннадій Дикий каже, що упродовж лютого всі управління перейдуть на такі закупівлі.

На прес-конференції міський голова зауважив також, що на минулій сесії депутати відмовилися розглядати проект положення про надання пільг при оренді комунального майна і відклали його на доопрацювання. Планувалося значно скоротити перелік пільговиків. Проте сьогодні на засіданні бюджетної комісії це питання розглянули, але перелік скоротили аж на 2 з 87 пільговиків. У результаті, якщо це рішення винесуть у такому вигляді на сесію і депутати його підтримають, міський бюджет втратить 2, 5 млн. грн. Перелік пільговиків дивіться ТУТ

Також міський голова зупинився ще на двох питаннях. Зокрема, він повідомив, що найближчим часом буде створена ініціативна група з підготовки рішення про громадську раду.

Також найближчим часом на сайті міської ради має з’явитися проект бюджету розвитку. Саме в ньому буде перелік тих робіт, які заплановано по Білій Церкві на 2016 рік. І кожен мешканець зможе побачити чи передбачений, приміром, ремонт його прибудинкової території на цей рік чи ні. Бюджет розвитку складає 36 млн. грн. Але сьогодні міський голова Геннадій Дикий підтвердив ту інформацію, яку ще минулого тижня оприлюднив БЦ News, про те, що враховуючи вільні залишки з бюджету 2015 року, сума на розвиток міста цього року збільшується практично до 80 млн. грн.

І,насамкінець, БЦ News поставив питання міському голові про те, чи практика оцінювання землі «по дзвінку» й надалі матиме місце чи цей процес оцінки вартості комунальної землі набуде якихось цивілізованих рамок? Геннадій Дикий відповів так: спершу проведемо зонування територій міста, потім для кожної зони міські депутати визначать вартість квадратного метра і вже земельна комісія не буде визначати ринкову вартість самостійно, а користуватиметься цією загальною оцінкою. Щоправда, коли це буде, які організації з числа експертів – оцінювачів будуть залучені, поки невідомо. 

Прочитано 2256 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео