У Білій Церкві зберігали прекурсори без ліцензії

  • Вівторок, груд. 08 2015
  • Автор 

На підприємстві у м. Біла Церква правоохоронці виявили зберігання великої кількості прекурсорів без відповідної на те ліцензії

Слідчі Білоцерківського відділу поліції спільно із співробітниками територіального управління департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України, в ході перевірки інформації, на одному із підприємств у м. Біла Церква виявили 87880 кг сірчаної кислоти, 1911 кг соляної кислоти, та 22,12 г перманганату натрію.

До територіального управління департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України надійшла інформація про те, що одне із підприємств у м. Біла Церква здійснює обіг прекурсорів у великих розмірах без відповідної на те ліцензії.

В ході розслідування заяви, співробітники Білоцерківського відділу поліції спільно із співробітниками територіального управління департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України провели перевірку та огляд зазначеного підприємства. Встановлено, що не маючи діючої ліцензії ДСУ з контролю за наркотиками та обігом прекурсорів на зберігання, посадові особи на території підприємства зберігали велику кількість прекурсорів: 87880 кг сірчаної кислоти, 1911 кг соляної кислоти, та 22,12 г перманганату натрію.

Слідчим відділом Білоцерківської поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). Ведеться досудове розслідування.

Тетяна Гадомська

Білоцерківський відділ

 ГУ Національної поліції в Київській області

Прочитано 2872 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео