У Київській області буде портал з інформацією про всі земельні ділянки

  • Понеділок, квіт. 20 2015
  • Автор 

До кінця літа в Київській області буде створено геопортал регіону, задопомогою якого в режимі онлайн можна буде отримати інформацію про будь-яку земельну ділянку (її цільове призначення, розмір, власника).

Це унікальний для України проект, повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе під час відкритої дискусійної панелі «СТОП Корупції в Київській області –від слів до дій», яка відбулася 16 квітня в «Українському домі».
«Зараз інформація про земельні ділянки закрита, і чиновники, користуючись цим, зазвичай зловживають, вводячи в оману людей казками про те, що і як потрібно будувати на певній ділянці. Створення геопорталу області значною мірою зменшить можливості для корупції», – зазначив Лев Парцхаладзе.
Він також розповів, що в рамках реалізації плану боротьби з корупцією Київська облдержадміністрація спільно з партією «Солідарність» розпочала проект «Правовий порадник». На базі офісів партії в області відкрито пункти безкоштовної юридичної допомоги (вже більше 20-ти, а всього буде працювати 37 юридичних приймалень), в яких надаються безкоштовні консультації з різних питань. Працює гаряча телефона лінія (044) 578-00-04 для збору скарг на корупцію в колишньому Держземагентстві, Держреєстрі, Державній архітектурно-будівельній інспекції, управліннях архітектури і містобудування.
Також, за словами Л.Парцхаладзе, в дозвільних центрах поширюються інформаційні буклети про особливості проходження дозвільних та погоджувальних процедур. Крім того, будуть проводитися семінари з роз'яснення нюансів отримання дозволів і погоджень (22 квітня – у Броварах, 28-го – в Білій Церкві та Вишгороді).
«Коли люди не знають своїх прав і можливостей –це додаткова нагода для зловживань. У нас в країні дужебагато популізму стосовно боротьби з корупцією. Ми хочемо системних змін. Ми розбираємося в кожному окремому випадку детально, але прагнемо до того, щоб вирішувалися не тільки окремо взяті проблеми, а була системна робота над усуненням службових зловживань», – зазначив Лев Парцхаладзе.

Прочитано 2591 раз
Опубліковано в Події

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео