Лев Парцхаладзе ініціює стратегічні кадрові зміни

  • Вівторок, квіт. 07 2015
  • Автор 

Щоб зробити Киїщину найбільш привабливим регіоном України для інвесторів треба проводити стратегічні кадрові зміни.

Суть започаткованого проекту кадрових змін перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе пояснює просто: "Ми не хочемо працювати по-старому". Адже для впровадження реформ, необхідних, щоб зробити Київщину найбільш привабливим в Україні інвестиційним регіоном, потрібна по-справжньому сильна команда, всі члени якої розуміють вимоги часу та пов'язані з цим завдання.

Зміни планується запроваджувати по напрямках, якими керує Парцхаладзе: економіка і капітальне будівництво, містобудування та архітектура, освіта і наука, соціальний захист, інфраструктура, транспорт, реклама  та туризм.

“Ми не збираємось набирати співробітників за знайомством. На те є професіонали, котрі зможуть підібрати мотивований та націлений на результат персонал», ─ пообіцяв Лев Парцхаладзе і запросив до співпраці найбільш успішні й авторитетні рекрутингові та консалтингові компанії у сфері стратегічного управління і кадрів. На безоплатній основі свою допомогуКиївській обласній держадміністрації наразі надають Hudson, WardHowell, Ancor, EBS тощо.

Протягом місяця консультанти та експерти з цих компаній сформулюють стратегію для департаментів та функції співробітників підрозділів, паралельно прописуючи чіткі й зрозумілі кваліфікаційні вимоги для кандидатів на вакантні посади. Що ж до безпосереднього підбору кадрів, то він буде здійснюватись виключно на відкритих засадах.

Будь-яка людина, котра має сили, бажання, гарні кваліфікацію та досвід, може прийняти участь в конкурсах Київської ОДА на заміщення вакантних посад.

«Змінюючи людей, не обов'язково брати тих, у кого був досвід роботи чиновником. Потрібні люди зі свіжим поглядом. Не ті, хто вміє вправно заповнювати папери, а ті, хто може докорінно змінити саму систему. І якщо ми хочемо якісно працювати, то про наші кроки повинні знати всі. Людина не повинна вишукувати інформацію тільки на сайті облдержадміністрації, де вона може подаватися в обмеженій кількості. Вся інформація має бути максимально доступною і прозорою».

Прочитано 2508 раз
Опубліковано в Події
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи виїздили ви з Білої Церкви під час війни з 24 лютого?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео