Військкомат Білої Церкви роз'яснює умови призову, який розпочався 1 березня

  • Понеділок, бер. 02 2015
  • Автор 

З 01 березня 2015 року розпочинається призов юнаків 1990 - 1995 року народження, яким до дня відправлення у військові частини виповниться 20 років.

Призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань підлягають громадяни, які не мають законних підстав на відстрочку від призову на строкову військову службу. Даним категоріям громадян прибути на призовну комісію Білоцерківського військкомату за адресою: м. Біла Церква, вул. Павліченко 14, з 8.30 до 14.00 в робочі дні.

Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу» Стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

1. На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

3. Призов громадян України на строкову військову службу включає проходження ними призовної комісії та відправлення їх до військових частин.

8. Після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову:

призовники, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;

у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;

призовники, які змінили місце проживання, зобов'язані в семиденний строк прибути до районного (міського) військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

10. У разі неявки призовника без поважних причин за викликом районного (міського) військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.

ст. 38 п. 11. Призовники в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров'я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов'язані особисто в семиденний строк повідомити про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.

Кодекс України про адміністративні правопорушення ст. 211 порушення призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин:

-       тягнуть за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих

мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення, за яке особу вже було притягнуто до адміністративного стягнення:

-       тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподаткованих

мінімумів доходів громадян.

Кримінальний кодекс України ст. 335 ухилення від призову карається обмеженням волі на строк до трьох років.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Прочитано 8249 раз
Опубліковано в Події

Коментарі  

Марія
+4 #1 Марія 04.03.2015, 09:06
Так все гарно починалось, такий гарний призив, і тут раптово почались погрози. Я скажу так, краще заплатити від 51 до 119 гривень, чи навіть відсидіти два-три роки, аніж приїхати звідси 200-м або 300-м. Абсолютна більшість жителів Донбасу не хочуть бачити ні українську армію, ні Україну. Нехай наша влада або домовляеться з ними або не посилає нас туди на забій. Або самі покажуть приклад і відішлють туди своїх дітей. Нормальним людям там нема чтого вмирати за інтереси багатих. А ті хто вважає інакше, або посилає туди інших, а сам сидить тут, то чтого ви ще тут? Гайда туди! Балачки про високі матерії, як завжди, виявились кормом для лохів: де Тягнибок, де Мохник, де Мирошниченко з Фаріон? От беріть приклад з них та сидіть дома!
Костянтин
0 #2 Костянтин 16.03.2016, 12:04
Скажіть будь-ласка чи можу я нести службу по контракту,якщо раніше була судимість,ну вона погасилась ще в 2009 році,після цього не притягувався!че каю на відповідь,мені повних 25 років!дякую за увагу

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи виїздили ви з Білої Церкви під час війни з 24 лютого?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео