Вівторок, бер. 28 2017

У Білій Церкві відбувся мітинг проти проїзду вантажівок вулицями І. Мазепи (Щорса), Привокзальною, Першотравневою, Фастівською. Мешканці цих вулиць скаржаться на те, що від руху великогабаритного транспорту тріщать та руйнуються їх будинки, дзвенить посуд на столі, а вони самі змушені дихати постійним пилом.

Вівторок, бер. 28 2017

Аграрна партія започаткувала всеукраїнське обговорення, яким має бути аграрний устрій в Україні. Зібравши експертів та напрацювавши конкретні кроки для завершення земельної реформи, по всій території держави було проведено Земельні форуми. 24 березня підсумковий Форум відбувся в столиці за участі представників з 9 областей, зокрема Київської. Учасники ухвалили резолюцію та оголосили про збір підписів за збереження дії мораторію на продаж землі, поки не буде завершено реформу в національних інтересах.

Понеділок, бер. 27 2017

Запрацював новий сайт Білоцерківської міської ради, вартість створення якого обійшлася платникам податків практично у 200 тис. грн. Над веб-порталом працювала київська фірма Kitsoft.

П'ятниця, бер. 24 2017

24 березня відбулася спільна прес-конференція представників фракцій Радикальної партії Олега Ляшка, «Укроп», «БПП-Солідарність» та ВО «Свобода», на якій депутати засудили дії міського голови Геннадія Дикого, які, на їх думку, спрямовані на розкол депутатського корпусу.

Середа, бер. 22 2017

Міський голова Геннадій Дикий запрошує мешканців району вул. Томилівська на зустріч. Ви зможете задати питання, які Вас хвилюють, особисто міському голові в невимушеній атмосфері.

Середа, бер. 22 2017

На 27 березня відбудеться судовий розгляд справи Віктора Ярового, екс- заступника міського голови Білої Церкви. Активісти міста та Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» закликають ЗМІ та небайдужих громадян відвідати залу Білоцерківського міськрайонного суду 27.03. о 12.00, аби забезпечити відкритий та чесний процес.

Сторінка 1 з 45

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Чи потрібно прибирати по місту численні кіоски?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео