Понеділок, квіт. 24 2017

24 квітня відбувся Перший форум стратегічного розвитку Біла Церква 2025, на якому розповіли про те, що вже вдалося зробити в рамках Стратегії розвитку Білої Церкви та поділилися планами на майбутнє. Захід пройшов дійсно на рівні кращих ділових зустрічей, а плани КП «Агенція стратегічного розвитку» вражають. Лишається лише побажати міській владі Білої Церкви не просто на словах підтримувати такі ідеї, а насправді впроваджувати напрацювання Агенції в життя. 

П'ятниця, квіт. 21 2017

Фармацевтична компанія «Біофарма» започаткувала всеукраїнську соціальну програму «Нам не все одно. Ми разом», спрямовану на поліпшення якості життя пацієнтів з гемофілією в Україні. Про ситуацію із захворюваністю на гемофілію в Україні та про те, як забезпечити необхідними препаратами вітчизняного виробництва хворих на цю недугу громадян нашої держави, йшлося на прес-конференції, яку 20 квітня на території НВК «Біофарма» організував президент фармацевтичної компанії «Біофарма» Костянтин Єфименко за участю лікарів - гематологів.

Вівторок, квіт. 18 2017

18 квітня у Білоцерківському ОМВК відбулись урочисті збори з нагоди відправки призовників на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Зокрема, з населених пунктів Білоцерківського району на військову службу відправилися 7 юнаків, які навчатимуться військовій справі в навчальних центрах, після чого будуть направлені відповідно до військових спеціалізацій до частин.

П'ятниця, квіт. 14 2017

Напередодні світлого свята Пасхи служба у справах дітей Білоцерківської міської ради виявляє стурбованість і занепокоєння станом захисту прав дітей у місті Біла Церква. Діти продовжують потерпати від домашнього насилля.

Середа, квіт. 12 2017

Працівниками сектору кримінальної поліції Білоцерківського відділу поліції встановлено та затримано 44-річного чоловіка, який протягом останніх місяців вчинив цілу низку крадіжок з могил, розташованих на кладовищі «Сухий Яр» в місті Біла Церква.

Понеділок, квіт. 10 2017

У Білій Церкві розпочато громадське обговорення питання вшанування в місті учасників боротьби за волю та незалежність України.

Сторінка 1 з 47

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Чи потрібно прибирати по місту численні кіоски?

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео