Події — БЦ News
Четвер, лист. 30 2023

30 листопада відбулося засідання позачергової 47 сесії Білоцерківської міської ради, на якій додатковим питанням до порядку денного намагалися розглянути проєкт рішення про призупинення повноважень депутатів, які висувалися та були обрані за виборчими списками політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Четвер, лист. 02 2023

Білоцерківська районна державна адміністрація інформує жителів району, що на території Білоцерківщини виявлено труп свійської свині, обстеження решток якої лабораторно засвідчило наявність вірусу африканської чуми свиней.

Субота, жовт. 28 2023

Цієї ночі, 29 жовтня о 4:00 ранку за київським часом, Україна переходить на зимовий час. Це означає, що потрібно перевести стрілки годинника на одну годину назад.

Вівторок, жовт. 17 2023

15 жовтня у Білій Церкві на території дендропарку «Олександрія» відбувся захід пам’яті військових, які загинули під час російсько-української війни, – легкоатлетичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Захід був організований родинами полеглих воїнів за підтримки управлінням молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

Середа, вер. 27 2023

Збитки майже 800 тис. під час ремонту вуличного освітлення – на Київщині підозрюються підрядник та інженер технагляду.

П'ятниця, вер. 22 2023

Депутати БМР переважною більшістю голосів відмовили ТОВ «Білоцерківська інвестиційна група» у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності під будівництво ГЕС в межах села Шкарівка. Це питання розглядалося на 44 сесії БМР, 20 вересня 2023 року.

Сторінка 1 з 112

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

  Сторінки в соц. мережах

Чи задовольняє вас робота муніципального транспорту?

так, все добре - 50%
ні, брудні маршрутки, хамство водіїв - 50%
не хочуть возити безкоштовно пільговиків - 0%
я ходжу пішки - 0%

Всього голосів: 4
The voting for this poll has ended

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео