Понеділок, черв. 27 2022

Кабінет міністрів рекомендує розпочати навчальний рік у школах із 1 вересня, в університетах — з 15 серпня (за винятком молодших курсів). 

П'ятниця, черв. 17 2022

Верховна Рада України прийняла Закон про внесення змін до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян.

Понеділок, черв. 13 2022

Актуальним для понад двадцяти закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти Київської області, які здійснюють підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем фаховий молодший бакалавр, є питання акредитації освітньо-професійних програм. Про особливості, механізм та строки проведення цієї процедури – у інтерв’ю з начальником управління Державної служби якості освіти у Київській області Лілією Кревською.

П'ятниця, черв. 10 2022

10 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Понеділок, черв. 06 2022

Наразі триває вступна кампанія в усіх 12 закладах вищої освіти системи МВС. Про особливості цьогорічного вступу розповіла сьогодні, 6 червня, в ефірі телемарафону «Єдині новини» заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

Понеділок, трав. 23 2022

Третій рік поспіль освітня галузь в Україні переживає не найкращі часи. Якщо у попередні два роки доводилося організовувати навчання під час епідемії коронавірусу, то цього року додалася ще й війна. Яким буде свято останнього дзвоника, чи відкриють дитсадки та як допомагають освітяни військовим, розповів начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик.

Сторінка 1 з 37

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео