Вівторок, вер. 01 2020

Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада. Листіз рекомендацією продовжити терміни вступу був розісланий 18 серпня 2020 року обласним управлінням освіти і науки.

Вівторок, вер. 01 2020

1 вересня вся учнівська, освітянська та батьківська спільнота святкує День знань. Цього року білоцеркіські школи самостійно вирішували, робити їм першовересневі лінійки чи ні. Хтось робив лише для 1 та 11 класів, хтось - для всіх, а в деяких школах взагалі відмовилися від такого урочистого заходу в зв'язку з карантином. Як це було - дивіться на фото. 

П'ятниця, серп. 07 2020

«Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно з 1 вересня відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці», — наголосив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

Середа, серп. 05 2020

ЗНО-2020 завершилося, можна підбити перші підсумки. Звичайно, це лише попередні, здебільшого враження, ніж висновки, але вони вже сформовані за тією, треба відзначити, украй скупою інформацією, яка вже є.

Вівторок, лип. 28 2020

28 липня на засіданні виконкому БМР було ухвалено рішення про відновлення закладів дошкільної освіти та фізичної культури і спорту міста.

П'ятниця, черв. 19 2020

Кошти, сплачені за пробне ЗНО у закладах освіти, повертатимуть учасникам тестування з 1 липня – на це виділено гроші з фонду боротьби з COVID-19. Відповідний порядок повернення коштів Уряд ухвалив 17 червня 2020 року.

Сторінка 1 з 28

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео