Про організацію гарячого харчування школярів у школах Білої Церкви

  • Субота, лют. 14 2015
  • Автор 

Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради інформує, що безоплатне гаряче харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у 2014 році відбувалося відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

З  1 січня 2015 року у зв’язку із набранням чинності Закону України № 76-VIII «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» відміняється безоплатне харчування школярів у загальноосвітніх навчальних закладах.

Тому учні 5-11 класів з січня 2015 року мають змогу харчуватися за рахунок батьківських коштів у шкільних буфетах, які функціонують у кожному навчальному закладі. Асортимент продукції, яка реалізується у шкільних буфетах відповідає державним санітарним нормам і передбачає як фасовані так і перші та другі страви.

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» учні 1-4 класів, діти - сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з особливими потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладах будуть харчуватися безоплатно за рахунок коштів міської ради. Харчування цієї категорії школярів буде здійснюватися після закінчення тендерних процедур.

Управління освіти і науки БМР

P.S. Про порядок організації харчування в дошкільних закладах в 2015 році читайте ТУТ

Прочитано 5699 раз
Опубліковано в Освіта

Коментарі  

Антоніна
0 #1 Антоніна 03.09.2015, 20:01
Але ж гаряче харчування не організоване в більшості навчальних закладів навіть за кошти батьків і досі! Просто ганьба... Діти проводять по 6-8 годин (подекуди і більше) у стінах навчального закладу і не мають можливості харчуватися. Невже усім байдуже до здоров'я майбутнього покоління?

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео