Порядок організації гарячого харчування школярів та вихованців дитсадків Білої Церкви

  • Четвер, лист. 13 2014
  • Автор 

7 листопада 2014 року відбулося засідання колегії управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області щодо стану організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів. Питання організації харчування потребує особливої уваги всіх ланок виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів управління освітою та керівників навчальних закладів.

Особливого значення надавалось батькам учнів і вихованців закладів у здійсненні громадсько-державного контролю за станом харчування через роботу у бракеражних комісіях, обговорення даних питань як на загальношкільних та класних батьківських зборах так і на нарадах піклувальної ради та ради навчального закладу. Наголошувалося про якісне та збалансоване харчування, про те, яке важливе значення правильно організоване харчування має для забезпечення профілактики багатьох хронічних захворювань, для нормального фізичного розвитку. Про постійний контроль таких напрямів діяльності з даного питання, як: раціональний режим харчування, збалансованість раціону, дотримання норм харчування, системність, плановість проведення контролю за організацією харчування школярів у загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладах.

Колегія ухвалила:

1. Передбачити у бюджетному запиті на 2015 рік кошти для збільшення вартості харчування вихованців у дошкільних навчальних закладах міста.

2. Здійснювати моніторинг організації гарячого харчування школярів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних закладів.

3. Забезпечувати дотримання режиму і графіка гарячого харчування дітей, забезпечити організацію санітарно – просвітницької роботи з питань раціонального та безпечного харчування, розробити цикл занять з питань вивчення учнями правил етикету під час прийому їжі, інформувати батьків про організацію гарячого харчування у закладі.

4. Посилити контроль за харчуванням пільгових категорій дітей. Визначати пільгові категорії учнів (діти-сироти та ті, що під опікою)  і організовувати їм безоплатне харчування.

5. Заборонити доступ до харчоблоку, технологічних процесів, пов’язаних з приготуванням їжі, сторонніх осіб, а також працівників харчоблоку, які не пройшли обов’язкового медичного огляду.

6. Для харчування учнів використовувати лише ту продукцію, що пройшла санітарний та радіологічний контроль, якість якої підтверджена  відповідними санітарними документами.

Управління освіти і науки БМР

 

Прочитано 1499 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео