В Україні запускають національну програму вивчення англійської Future Perfect

  • Середа, лист. 01 2023
  • Автор 

В Україні запускають національну програму Future Perfect. Вона створена, щоб популяризувати мову міжнародного спілкування, зробити її вивчення простим і доступним для кожного: як для школярів із селищ, так і для держслужбовців зі столиці. Вже зараз відкрили доступ до двох безоплатних інструментів, які допоможуть покращити англійську

Як зазначив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, програма є важливим кроком для втілення доктрини розвитку країни, яку на День Конституції проголосив президент та подав законопроєкт про надання англійській статусу міжнародної. Більше про Future Perfect можна дізнатися тут.

Чекаємо на затвердження документа парламентом та починаємо програму Future Perfect. Символічно, що Future Perfect дослівно перекладається як "доконана дія в майбутньому". Майбутньому, де українці вільно говоритимуть англійською", - акцентував Федоров.

Наразі працюють над розробкою порталу з безоплатними уроками та курсами. Уже зараз доступні онлайн-платформи для вивчення англійської — Promova для всіх українців та Empower для викладачів і студентів.

Також планують створити всі умови для розвитку українців:

  • запровадити єПідтримку для проходження курсів з англійської,
  • діти вивчатимуть англійську з дитячого садочка,
  • у школах викладатимуть нейт-спікери,
  • вчителі отримають безоплатне навчання, стажування, навчальні курси,
  • англійська стане обов’язковою для кожного держслужбовця.

 

Прочитано 364 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео