У Білій Церкві планують виділити 7 млн грн для облаштування укриттів в закладах освіти, культури та спорту

  • П'ятниця, лип. 22 2022
  • Автор 

21 липня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий зустрівся з місцевими журналістами. Під час пресконференції піднімалися питання умов проживання внутрішньопереміщених осіб, стану укриттів в освітніх, культурних та спортивних закладах, можливості навчання офлайн, транспортного сполучення в місті тощо.

За словами міського голови, у Білій Церкві комісія перевірила 121 заклад освіти, культури, позашкілля та спорту. У 57 закладах не має підвалів, отже навіть найпростіших укриттів не має де організувати.

Для решти закладів планують виділити 7-7, 5 млн грн з міського бюджету для облаштування чи ремонту водопроводу, каналізації, вентиляції, освітлення. Після чого комісія за участю, у тому числі представників районної та обласної військо-обласних адміністрації, ДСНС України, складе відповідні акти придатності таких укриттів для перебування людей.

Чи відкриються школи для навчання дітей офлайн з 1 вересня, а також, чи будуть приймати дошкільнят садочки, наразі не відомо. Все буде залежати від ситуації в державі.

Прочитано 489 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео