Сучасна освіта - це задоволення потреб і запитів дітей

  • Середа, груд. 08 2021
  • Автор 

6 грудня до святкування Дня місцевого самоврядування та у рамках інформаційної кампанії "Успішна громада - якісна школа" заступник начальника відділу інституційного аудиту Ольга Грузинська зустрілася із  новопризначеними керівниками закладів загальної середньої освіти й представниками органів місцевого самоврядування Білоцерківського району, а саме, з Білоцерківською, Узинською,  Фурсівською, Гребінківською територіальними громадамиБілоцерківського району.

У ході круглого столу з теми "Інституційний аудит. Роль органів місцевого самоврядування у забезпеченні якості освіти" Ольга Олексіївна розповіла про самооцінювання освітніх та управлінських процесів, про цінність розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та про роль органів місцевого самоврядування у забезпеченні якісної освіти в громаді, про процедуру інституційного аудиту.

«Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи закладів освіти, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. Інституційний аудит проводиться у закладі освіти кожні 10 років. Утім засновник може ініціювати позаплановий аудит у школах своєї громади», - зазначила Ольга Олексіївна.

Заступнику міського голови Катерині Возненко, представникам місцевого самоврядування та начальникам відділів/управлінь освіти  було вручено  Посібник для голів та управлінців освітою територіальних громад "Повноваження ОМС щодо забезпечення якісної освіти". 

Забезпечення якості освіти в громаді є завданням органів місцевого самоврядування, адже саме вони займаються питанням забезпечення територіальної доступності, утриманням та розвитком закладів освіти, створенням безпечного освітнього середовища, прозорості та відкритості діяльності. У посібнику запропоновані показники для самооцінювання, переліки орієнтовних розпорядчих документів.

Окрім того, новопризначеним директорам закладів загальної середньої освіти було вручено "Абетку для директора". До Абетки включені вимоги, критерії та індикатори, що розкривають сутність поняття «якість освітньої діяльності», поради щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, інструменти для проведення самооцінювання тощо.

Прочитано 1030 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео