22 листопада білоцерківські учні можуть повернутися до навчання в своїх класах

  • П'ятниця, лист. 19 2021
  • Автор 

19 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий. Очна форма навчання з 22 листопада дозволена для 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, у тому числі і Білоцерківської спеціальної школи № 19. 

Продовжено дозвіл щодо організації освітнього процесу за очною формою й для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти; вихованців мистецьких і дитячо-юнацьких спортивних шкіл, закладів позашкільної освіти; проведення індивідуальних і групових корекційно-розвивальних занять (послуг) для дітей з особливим освітніми потребами-учнями 1-11 класів закладів загальної середньої освіти; індивідуальні консультації з учнями 5-11 класів з метою їх підготовки до написання науково-дослідницьких робіт МАН, творчих конкурсів, олімпіад тощо; роботу спортивних секцій на базі закладів загальної середньої освіти із дотриманням вимог постанови головного державного санітарного лікаря від 06 вересня 2021 року № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Повернення до очної форми навчання стане можливим за умов, якщо усі працівники навчальних закладів мають документ:

- що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;

- міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,

- негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія), відповідно до постанови головного державного санітарного лікаря від 06 вересня 2021 року № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Отже ті школи, де залишилися працівники, які мають одну дозу щеплення, зможуть розпочати очне навчання тоді, коли пройдуть повний курс вакцинації.

У разі виникнення спалаху захворюваності у навчальних закладах будуть вводиться карантинні обмеження у окремих класах, а за потреби - в окремих школах.

Станом на 19.11.2021р. із загальної кількості 182 тис. дорослого населення БМТГ двома дозами вакциновано 51 тисяча.

Серед 4800 працівників освіти громади наразі хворі лише семеро; з 23 тис дітей – 47 хворих на коронавірусну інфекцію, й вони проходять амбулаторне лікування.

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 1601 раз
Опубліковано в Освіта
Теги

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео