1-4 класи білоцерківських шкіл починають навчатися офлайн з 15 листопада

  • П'ятниця, лист. 12 2021
  • Автор 

З 15 листопада учні молодших класів та позашкільних навчальних закладів повернуться до очної форми навчання. Таке рішення прийняв виконком БМР 12 листопада.

На засіданні було внесено зміни до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 29 жовтня 2021 року №749 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Білоцерківської міської територіальної громади з 30 жовтня 2021 року».

Даним рішенням визначено, що з 15 листопада 2021 року буде:

- продовжено організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання для здобувачів освіти 5-11 класів;

-дозволено організацію освітнього процесу за очною формою для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти; вихованців мистецьких і дитячо-юнацьких спортивних шкіл, закладів позашкільної освіти; проведення індивідуальних і групових корекційно- розвивальних занять (послуг) для дітей з особливим освітніми потребами-учнями 1-11 класів закладів загальної середньої освіти; індивідуальні консультації з учнями 5-11 класів з метою їх підготовки до написання науково-дослідницьких робіт МАН, творчих конкурсів, олімпіад тощо; роботу спортивних секцій на базі закладів загальної середньої освіти із дотриманням вимог постанови головного державного санітарного лікаря від 06 вересня 2021 року № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)».

Обґрунтовуючи ухвалене рішення заступник міського голови Катерина Возненко зауважила, що відновити очну форму навчання у початкових класах дозволило виконання навчальними закладами нормативно-правових документів, які врегульовують життєдіяльність в умовах дії «червоної зони» карантинних обмежень. Зокрема: проведення вакцинації серед персоналу навчальних закладів та рівень захворюваності серед дітей.

Перший заступник міського голови Інна Новогребельська, яка є й керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у місті Біла Церква, поінформувала про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію у місті.

На початок тижня  кількість хворих, які перебували у лікарняних закладах була 338 осіб, на сьогодні- 330, з них на кисневій підтримці – 300 хворих.  Станом на понеділок всього хворих у громаді було 1461 чоловік, на сьогодні – 1398. Наразі відбувається стабілізація ситуації, а не зниження рівня захворюваності.  Негативним фактором залишається рівень летальних випадків, він, на жаль, не знижується. Середньодобова смертність складає 8 осіб. За дванадцять днів листопада померла 91 особа, за жовтень поточного року – 141 особа, за вересень – 26.

Двома дозами провакциновано 47 007 жителів громади, що становить 25,9% від загальної кількості дорослого населення. Однією дозою – 64 883 особи.

За матеріалами сайту БМР

Прочитано 618 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео