Якісна освіта – основа кар’єрного росту!

  • Субота, жовт. 02 2021
  • Автор 

Відкрито набір на професійну комп'ютерну освіту в Комп'ютерній Академії ITSTEP!

Вирішили спробувати свої сили в IT-індустрії? Для цього потрібно пройти нелегкий шлях з нуля.

У Комп'ютерній Академії ITSTEP допоможуть освоїти одну із спеціальностей, без яких не може існувати жодна IT-компанія.

Серед найбільш затребуваних спеціальностей: розробники, тестувальники, дизайнери та системні адміністратори. Ви зможете працювати за однією з цих професій:

- Розробник програмного забезпечення, програміст - ключовий співробітник будь-якої IT-компанії. Він пише код програми, розробляє мобільні додатки та ігри, пропонує програмні рішення.

- Web-розробник розробляє сайти, придумує та реалізує їх додаткові модулі і функціонал.

- Тестувальник, QA-інженер - стежить за якістю розробки та перевіряє чи працює створений програмістами продукт так, як необхідно бізнесу.

- Дизайнер, web-дизайнер або UI / UX-дизайнер. Він першим приступає до роботи і продумує зовнішній вигляд програми та її інтерфейс. Дизайнер враховує всі особливості цільової аудиторії, яка буде користуватися сайтом, програмою або додатком і знаходить відповідні рішення.

- Системний адміністратор відповідає за функціонування всього, що необхідно для роботи розробника, дизайнера та інших працівників компанії. У зоні його відповідальності комп'ютери, робочі станції та відмовостійкі комп'ютерні мережі компанії.

- Фахівець з кібербезпеки стежить, щоб ніякі віруси і шкідливі програми не турбували співробітників, сайти не піддавалися атакам хакерів, а дані були надійно захищені.

it school біла церква

Освіта та попередній досвід роботи не грають ніякої ролі. Для наших студентів, як і для роботи в IT, важливо тільки бажання освоювати нові знання та розвиватися. Тому програма навчання побудована таким чином, що охоплює всі необхідні теми для початку роботи. Заняття в Академії за обраним фахом дозволять новачкам освоїти матеріал за 2,5 року з нуля.

У програмі навчання Комп'ютерної Академії зібрані необхідні профільні предмети і теми. Нічого зайвого, тільки предмети за фахом. Студенти Академії з перших занять отримують багато домашніх завдань і починають практикуватися за обраною спеціальністю. Також, за рахунок домашніх завдань, курсових проектів і дипломної роботи випускник Академії вже збирає власне портфоліо.

it school біла церква

Заняття проводять практикуючі викладачі, співробітники IT-компаній, провідні розробники, тестувальники, дизайнери та фрілансери. Навчаючись в Академії, ви зможете зануритися в IT-індустрію і отримати нові та вигідні знайомства за рахунок викладачів, запрошених спікерів та участі в IT-заходах.

it school біла церква

З 1999 року в Комп'ютерної Академії допомагають студентам отримати знання та набір компетенцій, що дозволяють їм працювати за IT-спеціальністю.

Випускники Академії високо оцінили якість освіти своєю роботою і проектами. Вони працюють у великих компаніях або невеликих студіях і вносять вагомий вклад в IT-індустрію країни і майбутнє технологій.
Кожен 4-ий випускник є засновником власної компанії і стартапу.
Можливо, навіть ви користуєтеся ІТ-продуктами, розробленими випускниками Академії.

it school біла церква

Приєднуйтесь до спільноти успішних студентів і випускників ITSTEP і будуйте кар'єру в IT!

Заняття починаються 30 листопада.

Телефонуйте зараз і записуйтеся на співбесіду, або лишайте заявку на сайті!
https://bc.itstep.org/IT_courses_for_adults
(067) 382-37-80
(073) 797-89-63

Прочитано 669 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео