Вивчаємо українську мову легко та цікаво: поради школярам від онлайн-школи «На Урок»

  • П'ятниця, вер. 03 2021
  • Автор 

Вільне володіння державною мовою є ключовою компетентністю випускника нової української школи. А ще знання української має надзвичайно важливий вплив на майбутнє школяра. Адже від цього залежить результат ЗНО та, як наслідок, вступ до омріяного вишу й подальше працевлаштування. Як вивчати українську мову? Звичайно, просто необхідно сумлінно ставитися до шкільного навчання! А якщо цього недостатньо? 

Як вивчити українську мову школяреві

Ви вирішили навчатись самотужки? Це чудово! Проте одного бажання недостатньо. Обов'язково має бути мотивація, самодисципліна та систематичність. Як організувати продуктивну роботу? Ось декілька простих порад:

  • Вивчайте правила. Старанно їх заучувати чи працювати на основі алгоритму – вирішувати вам. Але набагато легше працювати з візуальною інформацією (у вигляді схеми чи таблички). 
  • Пишіть твори-роздуми, перекази та диктанти. Це допоможе не лише вдосконалити граматику та пунктуацію, а й навчитися висловлювати свої думки у форматі міркування. 
  • Читайте. Не лінуйтеся читати книги зі шкільної програми та додаткову літературу. Знання класики допоможе підвищити рівень грамотності та інтелекту. А медіазасоби сприятимуть запам'ятовуванню нових фраз та ідіом.
  • Розповідайте та розмовляйте. Щоб добре засвоїти матеріал, його слід комусь розповісти. Чудово, якщо поруч є носій мови. А якщо ні? Розповідайте собі! Пояснення матеріалу та постановка запитань вголос ефективно підвищать мовлення. 

А якщо потрібно допомога фахівців? Можна записатися на курси. І цей спосіб має суттєві переваги! Адже навчання в міні-групах дає можливість працювати з викладачем індивідуально, до того ж будуть враховані ваші побажання та рівень знань. А можна ще обрати онлайн-курси з української мови від онлайн-школи «На Урок». Адже це чудова можливість навчатися зручно та комфортно! Завдяки ним ви зможете: 

  • працювати у зручному режимі;
  • займатися з першокласними викладачами незалежно від територіальної доступності;
  • переглядати матеріал в записі;  
  • економити час та кошти. 

Як проходить навчання на онлайн-курсах від школи «На Урок»

Онлайн-курси з української мови від «На Урок» – це унікальний варіант для навчання школярів з будь-яким рівнем знань. У чому його особливості? Під керівництвом уважних та досвідчених викладачів, у дружній невимушеній атмосфері  навчання буде справжнім задоволенням! Кожен урок із курсу – виважений, інформація подається дозовано, тому вивчення мовних норм не викликає перевантаження. Гейміфіковані уроки та креативні домашні завдання допоможуть ефективно структурувати та поглибити знання. А ще до курса можна долучитися в будь-який момент та обрати найзручніший темп роботи! Відвідуйте онлайн-трансляції, або ж переглядайте записи уроків у затишній комфортній обстановці, коли вам заманеться. А особистий рейтинг допоможе оцінити власний прогрес у вивченні української. 

Навчайтеся разом із «На Урок» і досить скоро ви писатиме та говоритимете українською без помилок! 

Прочитано 1008 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео