Навчальний рік у закладах освіти області завершиться 28 травня

  • П'ятниця, трав. 07 2021
  • Автор 

Школи можуть провести святкові заходи пов’язані із завершенням навчального року з 28 по 31 травня з дотриманням усіх протиепідемічних умов.

 

Таке рішенні прийнято на нараді з головами територіальних громад та керівниками місцевих органів управління освітою, на якій розглянуто питання завершення 2020/2021 навчального року.

Цьогоріч в області закінчують 11 клас10 360 учнів, завершують навчання у початковій школі 23 127 здобувачів освіти, отримують базову загальну середню освіту 18 864 дев’ятикласники.

«Для наших учнів та вчителів це був дуже напружений та незвичний учбовий рік. Великі корективи в навчальний процес внесла пандемія коронавірусу. Але не дивлячись на вся труднощі ми продовжуємо працювати. Школи Київщини продовжують процес цифровізації, впроваджуються нові методи навчання. Попереду ще декілька навчальних тижнів та зовнішнє незалежне оцінювання. Впевнений, учні Київщини будуть одні з найкращих та підтвердять свої ґрунтовні знання», – прокоментував голова КОДА Василь Володін.

Окремі заклади за рішенням педагогічних рад, за потреби, можуть продовжити навчання на початку червня.

А з 21 травня в області розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання тестуванням з хімії. Всього працюватимуть 66 пунктів тестування.

Нагадаємо, з 11 травня відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти всіх типів і форм власності Білоцерківської територіальної громади. Навчання для 1-11 (12) класів відбуватиметься за очною формою здобуття освіти, за змішаною формою навчання  відбуватиметься викладання предмета «Захист України».

Також навчання буде відновлено у закладах позашкільної освіти, дитячо-юнацьких спортивних школах, клубах за місцем проживання, спеціалізованих закладах освіти комунальної форми власності Білоцерківської міської територіальної громади.

Прочитано 664 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео