Влада міста встановлює протипожежну сигналізацію після "волшебного пенделя" з боку пожежників

  • П'ятниця, бер. 19 2021
  • Автор 

19 березня на позачерговій 11 сесії депутати внесли зміни до бюджету Білоцерківської територіальної громади, виділивши кошти не лише на медичне обладнання для лікування хворих на коронавірус, а й для фінансування облаштування протипожежної сигналізації в дитячих садочках, школах. До обох рішень влада не приступала вчасно.

У медичній сфері владу міста підігнала ситуація зі зростанням хворих на коронавірус, а безпека дітей в садочках та школах, як і лікарнях міста, цікавить владу тільки після того, як пожежники звернуться до суду з вимогою закрити той чи інший соціальний заклад за відсутність протипожежної сигналізації. 

"Ще хочу сказати, що сьогодні виникла ще одна проблема, яка пов'язана з освітніми закладами. По ним є судові рішення на закриття у звязку з відсутністю протипожежної сигналізації. У шостому додатку ви бачите об'єкти - школи і садочки, по яким потрібно встановити сигналізацію", - сказала начальниця управління фінансів Світлана Терещук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6, 2 млн грн депутати виділили на закупівлі ШВЛ та кисневих концентраторів

Але знову ж таки, як у випадку закупівлі медичного обладнання, так і в цьому випадку, - гроші візьмуть не з бруківки. Вирішили, що треба скоротити на 4,3 млн грн фінансування будівництва їдальні в школі №18 і профінансувати пожежну сигналізацію в школах №4, 12, дитячих садочках №8, 12, 32, а також в садочках сіл Сидори, Дрозди, Скребиші. Також додатково виділили кошти на сигналізацію в ЦПО "Соняшник". 

До "волшебного пенделя" від пожежників міська влада на ці освітні заклади закладала зовсім мінімальні суми, очевидно, лише на проєктно-кошторисну документацію. 

Депутат міськради Геннадій Джегур від фракції "Європейська Солідарність" знову вніс пропозицію не скорочувати витрати на будівництво їдальні, а скоротити видатки на ремонт приміщення для чиновників під ЦНАП. Ця пропозицію вивела з себе і міського голову Геннадія Дикого, і його постійного захисника на всіх сесіях, депутата від фракції "За майбутнє" Станіслава Поліщука. У підсумку в залі ледь не зчинилася бійка. 

Прочитано 585 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео