Всі учні Білої Церкви навчатимуться онлайн з 15 по 19 березня

  • П'ятниця, бер. 12 2021
  • Автор 

12 березня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому ввели додаткові обмежувальні заходи. Так, з 15 березня по 19 березня 2021 року продовжено організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання для учнів 1-11 класів. Тобто початкові класи також навчатимуться дистанційно.

Рішенням також заборонено  проведення масових заходів зі здобувачами освіти під час весняних канікул на період із 20 березня по 28 березня 2021 року.

Роботу закладів позашкільної освіти, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубів за місцем проживання, спеціалізованих закладів освіти за дистанційною та змішаною формами навчання буде продовжено виключно для підготовки спортсменів до обласних, республіканських, міжнародних змагань.

Начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик зауважив, що наразі у громаді є напружена ситуація із захворюваністю учнів та викладачів навчальних закладів. Навіть при проведенні дистанційного навчання у середніх та старших класах не завжди відбувалися уроки, оскільки багато вчителів хворих. Ситуація погіршилася й серед учнів початкових класів, які навчалися у звичайному режимі. З 9086 учнів початкової ланки, станом на 11.03.2021р. відсутніх через хворобу - більше 2600 дітей.  Якщо за статистикою за лютий поточного року захворіло всього 46 дітей з початкової ланки, то лише за 10 днів березня – 55. Їх вчителі також почали масово хворіти. Це призвело до того, що у певних школах 1-4 класи повністю пішли на карантин, в деяких – частково. Тому рішення, про переведення початкових класів на дистанційне навчання є необхідним.

 

Прочитано 338 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео