25 січня відновлюється звичайний режим навчання в школах Білої Церкви

  • Четвер, січ. 21 2021
  • Автор 

21 січня під час засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради ухвалено рішення про відновлення освітнього процесу з 25 січня 2021 року на базі закладів освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади.

У ході засідання виконкому керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у місті Біла Церква, перший заступник міського голови Інна Новогребельська поінформувала присутніх про статистику щодо захворюваності в місті на COVID-19, яка свідчить про зниження кількості громадян, що лікуються стаціонарно та амбулаторно. Так, кількість хворих у МЛ№3 - 63, з них 41 - на кисневій підтримці. Кількість хворих у МЛ№1 - 29, з них 20 - на кисневій підтримці. На амбулаторному лікуванні знаходиться 390 осіб з діагнозом коронавірус. Ще 840 осіб з числа тих, хто контактував з хворими, знаходиться під наглядом. 

До відома: міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зауважив, що студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання в змішаному або очному форматах у разі сприятливої епідемічної ситуації, пов'язаної з поширенням гострої респіраторної інфекції COVID-19. Також раніше міністр освіти і науки України назвав необхідним та важливим повернення учнів випускних 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання. Також МОН вивчає можливість повернення учнів молодших класів до очного навчання.

Прочитано 470 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео