Поява першого українського незалежного рейтингу рефератних компаній

  • П'ятниця, бер. 20 2020
  • Автор 

Як раніше, так і зараз процес навчання студентів неможливо уявити без написання ними численних рефератів, курсових робіт, контрольних і т.д. Це ми вже не говоримо про головні роботи всього процесу навчання - магістерської і бакалаврської дипломних робіт.

Ситуація сьогодні така, що не кожен студент отримує стипендію. Та й стипендія не може покрити всіх витрат з проживання та харчування.Внаслідок чого учневі доводиться підробляти.А це практично повністю блокує можливість виділення часу на написання наукової роботи. Здавалося б - немає проблем, адже в нашій країні є десятки агентств, які допомагають студентам впоратися з цією проблемою.

Правда, тільки кілька компаній в Україні відповідально ставляться до виконання своїх обов'язків, розуміючи, що від їх роботи часто залежить подальша доля замовника. Для інших - це просто метод вивудження грошей з кишень учня, а його подальша доля їх не турбує.

Про те, скільки недобросовісних виконавців працює на ринку країни сьогодні, говорять численні коментарі студентів.

Як безпечно замовити написання наукової роботи

Практично єдиний метод боротьби з шахраями - це використання єдиної незалежної бази агентств, що надають послуги студентам. У цій базі повинні міститися правдиві коментарі та рейтинги компаній, що займаються написанням наукових робіт.

Така база ref-rating.com.ua була недавно створена і зараз ефективно працює. Вона відрізняється від звичайних форумів тим, що перед публікацією відгуку його автор ретельно перевіряється.І тільки після цього сам відгук буде доступний для користувачів, а оцінка вплине на формування рейтингу компанії.

Чим же унікальний рейтинг

• Кілька рівнів ідентифікації. Будь-який користувач, яких хоче залишити коментар, повинен пройти ідентифікацію по номеру телефону, e-mail і IP.

• Персональний дзвінок менеджера (здійснюється періодично) до користувача для того, щоб зрозуміти, що той не є ботом.

• Одному користувачеві надається можливість залишення одного відгуку по конкретній компанії, щоб блокувати можливість нагнітання рейтингу.

Специфіка ранжирування

• Оцінка в 5 *, залишена користувачем, додасть 2 пункти до рейтингу компанії.

• Оцінка в 4 * додасть 1 пункт.

• Оцінка в 3 * знизить рейтинг на 1 пункт.

• Оцінка в 2 * знизить рейтинг на 2 пункти.

• Оцінка в 1 * знизить рейтинг на 3 пункти.

Як видно зі специфіки ранжування, набрати високий рейтинг дуже важко, в той час як втратити його досить легко.

Прочитано 640 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео