Коледж сервісу та дизайну відкрив новий центр для практичного навчання

  • П'ятниця, січ. 24 2020
  • Автор 

22 січня 2020 року в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру технологій та дизайну. На відкриття приїхали заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський, народний депутат, Голова підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Ольга Коваль, начальник департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова та інші. Гостям презентувала заклад та новостворений центр директор Коледжу сервісу та дизайну спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, заслужений працівник освіти Алла Степура.

Центр створено з метою здійснення підготовки фахівців швейної галузі, перепідготовки незайнятого населення та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання за інноваційними освітніми технологіями на сучасному обладнанні,забезпечення регіонального ринку праці робітничими кадрами. Центр надає можливості курсової підготовки на основі модульних освітніх програм, участі в тренінгових заняттях та майстер-класах від відомих кутюр’є. Він створений за рахунок коштів обласного бюджету, виділених для модернізації та оновлення матеріально-технічної бази.

коледж сервісу та дизайну

У центрі встановлені універсальні та спеціальні машини, широкоформатний друкувальний пристрій плотер, професійні прасувальні столи, новітнє обладнання для обробки швейних виробів тощо. Відтак студенти коледжу отримуватимуть практичні навички на сучасному обладнанні та матимуть конкуренту перевагу на ринку праці, адже відразу зможуть приступити до роботи на існуючих швейних підприємствах.

коледж сервісу та дизайну

На оснащення такого центру витрачено майже 500 тис грн. У планах, за словами заступника міністра освіти і науки Петра Коржевського, цього року витратити понад 200 млн. грн на створення таких навчально-практичних центрів по всій Україні у 2020 році.

коледж сервісу та дизайну

Презентація коледжу супроводжувалася не лише інформацією від його директора, а й показом модельних виробів від студенток. Затим відбулося символічне перерізання стрічки перед входом до приміщень центру, де всі запрошені гості могли побачити, як студенти вчаться шити на новому обладнанні, створювати свої шедеври у дизайн-студії та кабінеті конструювання та моделювання одягу, а також ознайомитися з виставкою практичних розробок педагогів, учнів та студентів коледжу.

коледж сервісу та дизайну

У цей день в коледжі для учнів шкіл м. Білої Церкви також відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФFESTOK» – День відкритих дверей. Школярі взяли участь у різноманітних професійних воркшопах. Такі заходи спрямовані на те, щоб учнівська молодь могла ознайомитися з професіями, яким вчать у коледжі.

Прочитано 2280 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео