У Білій Церкві зменшилася кількість першокласників

  • Середа, вер. 11 2019
  • Автор 

10 серпня виконавчий комітет Білоцерківської міської ради затвердив освітню мережу міста, штатну чисельність загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви, взято до відома інформацію про педагогічне навантаження педагогічних працівників.

Начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик наголосив, що у поточному році до 1 класу поступило на 181 дитину менше, ніж у 2018р. Зараз усього навчається 2239 першокласників.

Загальна кількість учнів у ЗОШ міста – 20 652 особи, які навчаються у 734 класах (на 230 дітей більше, ніж у минулому навчальному році).

Зросла кількість учнів, що навчатимуться на другій зміні на 180 дітей (40 класів). Всього навчатимуться на другій зміні 1161 дитина.

Загальна кількість дітей в садочках - 7032. Сюди входять 1168 дітей, які вже пішли в перший клас, але на базі садочків. 

Середній показник наповнюваності  класів становить 28,9, що є в межах законодавчих норм.

Також депутати прийняли рішення про організацію харчування дітей у закладах дошкільної і загальної середньої освіти комунальної власності м. Білої Церкви, яким включено до переліку категорій дітей, що мають право на харчування за рахунок міського бюджету. Це діти, котрі мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Рішенням встановлено суми вартості харчування, а саме: 18, 50 грн - у школі, 30 грн - у садочку, у садочках санаторного типу - 32 грн на дитину. 

Прочитано 1185 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео