Студенти Білої Церкви міркували, як стати успішними фахівцями

  • Вівторок, вер. 03 2019
  • Автор 

2 вересня у Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся студентський воркшоп «Успішний студент – конкурентоспроможний фахівець», у якому взяли участь студенти різних вищих навчальних закладів міста. Також на зустріч зі студентами приїхав очільник Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.

Мета проведення такого заходу – визначити пріоритети розвитку вищої освіти Київщини. На початку заходу відбулася фасилітаційна сесія (організація процесу колективного розв'язання проблем у групі) «Київщина – простір майбутнього, - прим. ред.», яку провів Віталій Паздрій, доцент кафедри стратегії бізнесу КНЕУ ім. В. Гетьмана. Разом зі спікером студентська молодь міста обговорили питання розвитку вищої освіти в Україні, з’ясували, які переваги має Київщина серед усіх областей країни тощо.

bnau 2

Під час заходу студенти презентували інноваційні проєкти своїх закладів. Зокрема, Олена Пастух, голова студентської ради Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, підготувала тему: «Територія успіху – вектор розвитку». Вікторія Скачкова, голова студентської ради Білоцерківського гуманітарного коледжу, запросила аудиторію поміркувати на тему «Успішний студент – сучасний педагог». Дарія Романенко, голова студентського самоврядування Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму, розповіла про те, що запорукою успіху може стати популяризація інженерної освіти. Як студентська молодь активно бере участь у волонтерстві і скільки вже допомогли фронту, розповів Ілля Голуб, голова студентської ради Білоцерківського медичного коледжу. До речі, Ілля також повідомив голову КОДА Михайла Бно-Айріяна про те, що студенти медколеджу разом з керівництвом закладу неодноразово намагалися знайти кошти на ремонт футбольного поля та спортивного інвентарю та попросив допомоги у вирішенні проблеми. Про нагальність проблеми сортування сміття розповів Максим Нечипоренко, голова студентського парламенту Технолого-економічного коледжу БНАУ, а Іван Ткачук, голова студентської ради БНАУ, проаналізував стан міжнародного партнерства. До речі, БНАУ співпрацює з 24 іноземними навчальними закладами, а білоцерківський виш навчає 145 студентів із 15 країн світу.

Потім студенти мали змогу поспілкуватися та задати питання голові Київської обласної державної адміністрації Михайлу Бно-Айріяну. Чиновник розповів про те, як сам навчався у вузі, про свій професійний шлях, як поєднував навчання та підробіток. Зауважив, що наразі не так важливо мати червоний диплом, як добре розбиратися у своїй професії та знати англійську мову. Михайло Бно-Айріян запропонував Білій Церкві створити якийсь сучасний фестиваль та тим самим збільшити туристичну привабливість міста. Студенти ж запитували у керівника області, як у місті вирішити проблему безпритульних тварин, покращити екологічний стан р. Рось тощо.

bnau 3

У заході також взяли участь ректор Білоцерківського національного аграрного університету, академік НААН Анатолій Даниленко, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова, Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик.

Прочитано 634 раз
Опубліковано в Освіта

You have no rights to post comments

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео